Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek Lancia Dedra

a.nadolny 23 Kwi 2011 18:25 1059 1
  • #1 23 Kwi 2011 18:25
    a.nadolny
    Poziom 1  

Witam serdecznie i o radę prosze.
    Lancia Dedra-nie otwiera mi sie pokrywa bagażnika z przycisku który jest w schowku.Nie zamyka się również z centralnym zamkiem.Otwieram i zamykam kluczykiem.Siłownik przy zamku w bagażniku napewno jest sprawny.Wymontowałem i sprawdziłem na krótko.Działa w obie strony.Chciałbym to naprawić dopóki nie pojawi mi sie ten sam problem z klapką od paliwa.Nie mam żadnego schematu.Chodzi mi o to, jak biegną przewody począwszy od przycisków w schowku, skończywszy na siłowniku przy zamku bagażnika.Napewno jest po drodze jakiś sterownik tylko nie wiem który to jest i gdzie sie znajduje.Wiem który to sterownik od centralnego zamka wpięty obok przekażników przy bezpiecznikach.Wprawdzie jestem elektrykiem ale od dawne nie w zawodzie.Prosił bym chociażby o słowny schemat.To mi wystarczy.Krótko- Przycisk w schowku -....... -........-siłownik przy zamku bagażnika.
    Z góry dziekuje i pozdrawiam...

0 1
  • #2 23 Kwi 2011 22:33
    MELON197
    Poziom 15  

Niestety nie mam takiego schematu, ale czy sprawdziłeś czy przewody nie są przerwane między nadwoziem a pokrywą bagażnika. Czasem najciemniej pod latarnią.

0