Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odblokowanie sony nv-u83 i wgranie automapy?

leon8125 07 Mar 2013 23:04 13098 37
    Pontikos
    Poziom 38  
    Ciesze sie ze dziala :D Sciezka prowadzaca do Automapy powinna byc podana w opisie - w razie czego, mozesz ja zmienic w pliku main.ini (folder nav-u chyba :)
    lukaala
    Poziom 14  
    Zrobiłem to i teraz nie chodzi Sony. Nie zmieniłem setup na bak.
    Proszę o pomoc.
    Adam - 1952
    Poziom 2  
    Pontikos pięknie dziękuję działa super. Nie mogę dograć mapy wyskakuje komunikat za mało pamięci, czy jak dokupię kartę PRODUO i wgram mapę na tę kartę będzie widać mapę na nawigacji. Czy dobrze główkuję?

Dodano po 2 [godziny] 50 [minuty]:

Dostałem od zięcia nawigację SONY NAV-U82 REGIONAL z częścią wysp Brytyjskich, zamieniłem system nawigacji na Windows CE Net Ver 4.2 , działa wspaniale. Przy wgrywaniu mapy polski okazało się że nawigacja ma za mało pamięci wewnętrznej. Czy wgranie mapy Polski lub Europy na kartę PRODuo rozwiąże problem z wyświetleniem mapy na nawigacji?
    Pontikos
    Poziom 38  
    W opisie do pakietu odblokowania masz WYRAZNIE podane w jakiej sciezce ma sie znajdowac Automapa - jesli masz inna, popraw, a bedzie sie odpalalo z ikony bez problemu! Sciezke mozesz tez zmienic na wlasna w pliku main.ini

Dodano po 11 [minuty]:

Ustawienie sciezki do aplikacji Automapy jest w main.ini
    Otwirz plik i sprawdz czy nie masz innej - w razie czego skoryguj.
    Pontikos
    Poziom 38  
    Na Windows CE 4.2 dziala Automapa do wersji 6.8, czyli taka z przed prawie dwoch lat - wspolczuje jazdy na tak starej mapie...

Dlatego na SONY najlepiej sprawdza sie iGO83 z mapami np 2013.Q2 (wrzesien)
    Adam - 1952
    Poziom 2  
    Witam
    Tylko aby sprawdzić ścieżkę odblokowania lub zmienić ją samodzielnie w pliku main.ini trzeba w pierw ten plik zobaczyć w systemie operacyjnym WINDOWS-CE na ekranie nawigacji lub w programie ActiveSync (ekran ciemny a ActiveSync nie widzi nawigacji Sony nv-u83) Ponawiam pytanie czy idzie doprowadzić domowym sposobem urządzenie aby było widziane przez komputer lub samoistnie działało. W obecnej chwili tylko może służyć jako przycisk do papieru.
    Pozdrawiam: Adam
    Pontikos
    Poziom 38  
    Plik mozna zobaczyc rownie dobrze w dowolnym windows desktop, zedytowac i skopiowac na urzadzenie.

Jesli raczyles skasowac foldery "mounted Volume" z cyframi (bo przeciez jak nie wiem do czego cos sluzy, to kasuje) - straciles bezpowrotnie komunikacje USB i NIC juz nie zrobisz, masz oryginalny przycisk do papieru. Problem byl wielokrotnie omnawiany na Elektrodzie, sprawdz!