Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG VC9700 Zacinanie się filmu

24 Kwi 2011 16:24 1647 7
  • Poziom 8  
    Mam problem z odtwarzaczem DVD LG VC9700. Mam film w formacie .avi nagrany na płytę dvd+r z prędkością x4. Film od początku się zacina tzn. obraz stoi a głos leci dalej. Na komputerze odtwarza się normalnie. Zupełnie się na tym nie znam więc nie wiem co może być tego przyczyną. Załączam screen z Gspota:

LG VC9700 Zacinanie się filmu
  • Poziom 26  
    Należy sprawdzić jak odtwarzacz radzi sobie z innymi pytami/filmami - czy problem jest tylko na tej jednej płycie?
  • Poziom 8  
    Z innymi filmami na tych samych płytach jest normalnie tylko z tym jest tak. Sprawdzałem na innym dvd i działa normalnie.
  • Poziom 31  
    Sprawdź jakie płyty obsługuje DVD i jakie prędkości. Znaczy prędkości zapisu. Możliwe że film nagrany za wolno.
  • Poziom 8  
    Nagrywałem każdą możliwą prędkością i za każdym razem tak jest.
  • Poziom 31  
    A co mówi instrukcja na temat obsługiwanych płyt i ich parametrów.
  • Poziom 8  
    Nie mam instrukcji do DVD ,ale inne filmy przekonwertowane avidemuxem na ten sam format chodziły normalnie, od niedawna zaczęło się to dziać więc to raczej nie jest wina odtwarzacza.
  • Poziom 31  
    Nikt nie mówi, że wina odtwarzacza. Jednak jakiś parametr masz inny niż dopuszczalny i dlatego nie zgrywa. Poszukaj instrukcji w necie a może zmień program konwertujący. Ja używam Any Video Converter. Jak do tej pory kłopotów mi nie robił. Może weź płytę minusową.