Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

centralny zamek w Renault Megane I 96 r.

koper2006 25 Apr 2011 12:18 4045 3
    koper2006
    Level 9  
    Witam wszystkich,

piszę do Was w następującej sprawie. Posiadam Renault Megane 1.6, 96 r. (hecbeck) w benzynie i od jakiegoś już czasu mam problem z centralnym zamkiem.
    na początku ułamała mi się dioda na płycie stalonej w pilocie, była ona przylutowana przez elektryka oraz kluczyk był na nowo przyuczany. Dzisiaj problem polega na tym że auto przez centralny zamek mogę otworzyć tylko przez klapę bagażnika nacelowując kluczykiem na czujnik. Jeśli robię tą czynność stojąc obok samochodu, centralka nie chce się otworzyć zabawne jest to że jeśli są otwarte drzwi i stoję w tym samym miejscu nim były zamknięte centralka działa. Baterie w kluczyku są nowe i sprawdzone czy mają odpowiednie napięcie.

Jeśli ma ktoś jakiś pomysł jak by to można było naprawić proszę o podzielenie się informacjami.
    Hans30
    Level 28  
    na 90% masz uszkodzony odbiornik podczerwieni .Niebawem przestanie działać całkiem i nie uruchomisz samochodu
    koper2006
    Level 9  
    a orientacyjnie ile kosztuje jego naprawa?
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    lepiej wymienić to nie element kodowany. Poszukaj na znanym portalu aukcyjnym. Szukaj DOKŁADNIE TAKIEGO SAMEGO.