Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 1.6 benzyna 93rok montaz elektrycznych szyb

26 Kwi 2011 16:37 3098 2
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich posiadam golfa 1.6 benzyna 93 rok w standardzie są elektryczne lusterka poduszki powietrzne centralny zamek moim problemem są szyby a wiec mam sterowanie manualne a chciałbym zmienić na elektryczne czy jest możliwość jeśli tak to proszę o pomoc chodzi mi co mam kupić żeby zamontować w drzwiach i jak podłączyć zasilanie z góry bardzo dziękuje pozdrawiam
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 41  
    Kup zestaw uniwersalny a skoro pytasz o zasilanie to mam wątpliwości czy sam ten zestaw zamontujesz.W razie co jest tam pełen schemat elektryczny.
  • Poziom 14  
    do wyboru są mechanizmy uniwersalne, ale na ogół polecane są oryginalne używane. Montaż uniwersalnych znajdziesz pod hasłem Golf III montaż siłowników Spal de Lux czy jakoś tak. Co do oryginalnych - montaż jest prosty, opisany na wielu forum Golfa, z tym że żeby było łatwo trzeba mieć koniecznie wszystkie wiązki, nie tylko do silników szyb ale od słupków do skrzynki bezpieczników i tzw wiązkę centralną łączącą moduł prawy z lewym i włącznik lewy z prawym silnikiem, można dorobić wg schematu ale to opcja dla bardziej złotej rączki.