Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Spalony zasilacz drukarki Brother.

26 Kwi 2011 21:16 3160 4
  • Poziom 2  
    Witam.Jestem posiadaczem drukarki firmy Brother DCP 150-C.Niestety w budynku w którym mieszkam doszło do awarii sieci. W konsekwencji do przepięcia i spalenia zasilacza drukarki.Niestety nie udało mi się go naprawić.W zastępstwie podłączyłem zasilacz z innej drukarki (18V) jednak bez rezultatu.Drukarka nie reaguje.Elektronika za zasilaczem wydaje się dobra tzn.nie uszkodzona.Na temat tego modelu znalazłem niewiele informacji.Jakie napięcie powinno być z zasilacza i czy jest w drukarce jakiś dodatkowy element wyłączający w razie zalania tuszem?
  • Poziom 23  
    Witam !
    Mam drukarkę DCP115 z uszkodzoną głowicą , zasilacz w niej powinien być taki sam jak w twojej , mogę ci go odstąpić. Jak byś cyknął jakieś foto twojego zasilacza to mogę sprawdzić czy są takie same.
  • Poziom 2  
    Witam Kolegę.
    Zasilacz jest mały impulsowy w metalowej obudowie. Na zdjęciu już bez tylko sama płytka. Dzięki tak w ogóle za odpowiedz. Raczej się nie spodziewałem żadnej informacji bo do tej pory nic nie znalazłem.Pozdrawiam.

Dodano po 6 [minuty]:

Coś mi nie poszło z obrazkiem(zdjęciem) chyba...

Dodano po 3 [minuty]:

Spalony zasilacz drukarki Brother.:D
  • Pomocny post
    Poziom 23  
    witam !
    Jednak zasilacz od mojej drukarki jest inny , ale podejrzewam że napięcie pracy jest takie samo jak w twojej , nie wiem tylko jak z amperażem.
    Jeżeli jesteś pomimo to zainteresowany tym zasilaczem to mogę ci go odstąpić. Pisz na pw.
    Spalony zasilacz drukarki Brother.
  • Poziom 2  
    Zasilacz z drukarki DCP115 okazał się odpowiedni do mojej drukarki DCP150-C. Co prawda płytka jest trochę dłuższa od orginalnej ale po małych przeróbkach mocowania można umieścić ją na swoim miejscu.