Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EWS 106410 W Nie wlacza sie program prania

sonyq 27 Kwi 2011 09:48 2489 2
  • #1 27 Kwi 2011 09:48
    sonyq
    Poziom 14  

Witam serdecznie. Mam problem z pralka jak wyżej wymieniona. Nie załączą się żaden program prania. Jakby przycisk Start nie reagował na nic. Nie zaglądałem jeszcze do modułu elektroniki ale wole już teraz napisać może ktoś z szanownych kolegów spotkał się już z takim problemem wcześniej. Po podmianie zamka na inny taki sam dalej nic nie rusza tylko nie mam pewności czy ten inny jest sprawny czy nie. Czy w tych pralkach jako ze nie maja typowego mechanizmu blokady zamka można w ramach testu podłączyć go na krotko? Czy to może uszkodzić elektronikę? Podłącza się tak samo jak w innych zamkach 2 skrajne przewody czy jest jakiś inny patent na to? Proszę o fachowa poradę i Pozdrawiam:)

0 2
  • #2 28 Kwi 2011 11:24
    peter falk
    Specjalista AGD

Naprawdę żadnych objawów "życia" tej pralki nie ma :? . Wyświetlacz chociaż świeci? Opisz objawy dokładniej. Grzebanie w zamku to już chyba ostateczność.

0
  • #3 28 Kwi 2011 22:07
    skryn
    Admin grupy AGD

sonyq napisał:
    Po podmianie zamka na inny taki sam dalej nic nie rusza tylko nie mam pewności czy ten inny jest sprawny czy nie. Czy w tych pralkach jako ze nie maja typowego mechanizmu blokady zamka można w ramach testu podłączyć go na krotko? Czy to może uszkodzić elektronikę? Podłącza się tak samo jak w innych zamkach 2 skrajne przewody czy jest jakiś inny patent na to? Proszę o fachowa poradę i Pozdrawiam:)

Tam lata zwłoczno/bezzwłoczna blokada.
    Kumasz bazę?
    Nie kumasz. A nie kumasz dlatego, bo w profilu użytkownika masz specjalizację, a posiłkujesz się jedynie na Forum w celu lokalizacji usterek.
    A już pytanie, czy "na krótko" oraz "czy nie zaszkodzi elektronice" uważam za żenujące... :cry:
    Temat przenoszę do początkujących.

Powodzenia.

-1