Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Farnell otwiera nową witrynę dla projektantów poświęconą oświetlenia LED

gulson 27 Kwi 2011 10:57 1410 0
 • Farnell otwiera nową witrynę dla projektantów poświęconą oświetlenia LED
  Farnell otwiera nową obszerną witrynę internetową dla projektantów poświęconą oświetleniu z wykorzystaniem diod LED

  Farnell, wiodący wielokanałowy dystrybutor poinformował o uruchomieniu innowacyjnej miniwitryny internetowej poświęconej technologii oświetlenia LED. Za jej pomocą Farnell będzie dostarczać inżynierom materiały techniczne i poradniki ułatwiające konstruowanie aplikacji w obszarach, takich jak oświetlenie uliczne, zamienniki żarówek, zasilanie energią słoneczną, wykorzystanie kolorowych diod RGB i w podobnych tematach. Witryna będzie dawała również dostęp do narzędzi projektowych, w tym obszarze za pośrednictwem portalu społeczności inżynierskiej element14.

  Witryna jest dostępna pod adresem http://www.farnell.com/lighting

  W jej ramach dostępne są materiały techniczne takie, jak karty katalogowe, przykładowe projekty referencyjne i aplikacyjne, materiały szkoleniowe, narzędzia projektowe i pliki wideo. Oprócz nich zapewniona została możliwość przeglądania i kupowania najlepszych w swojej klasie produktów z wysyłką tego samego dnia.

  Inżynierowie zyskują dostęp do miejsca w sieci, które w kompleksowy sposób jest w stanie zaspokoić ich potrzeby w zakresie technologii oświetlenia LED, włączając w to diody, systemy odprowadzania ciepła, złącza, optykę oraz zasilanie. Materiały prezentowane w witrynie są związane z produktami najlepszych marek na rynku w tym obszarze, takich jak Cree, Avago, Bridgelux, Ledil, National Semiconductor, Linear Technology, Texas Instruments, TE Connectivity, Molex, Fisher i Bergquist.

  Projektanci systemów oświetleniowych mogą ponadto szybko przechodzić z witryny dotyczącej oświetlenia LED do tematycznych grup dyskusyjnych poświęconych analogicznym zagadnieniom na portalu element14 firmy Farnell i w ten sposób współpracować z innymi specjalistami z tego obszaru techniki, korzystając z porad ekspertów. Grypa dyskusyjna poświęcona oświetleniu LED na portalu element14 zapewnia ponadto szybki dostęp do dodatkowych informacji technicznych o LED-ach oraz pozwala na skorzystanie z opcji „Zapytaj eksperta”, gdzie możliwe jest bezpośrednie komunikowanie się z fachowcami z tego obszaru techniki.

  „Zadaniem nowej witryny poświęconej LED-om jest pomoc inżynierom projektantom zajmującym się konstruowaniem źródeł światła bazujących na diodach LED poprzez umożliwienie komunikowania się z innymi osobami o podobnym profilu zawodowym i korzystanie z ich doświadczenia”, powiedział David Shen, wiceprezes firmy Farnell w zakresie marketingu technicznego. „Zapewnia ona łatwy dostęp do wielu materiałów technicznych, które zgromadzone zostały w jednym miejscu i łatwej w użyciu formie”.

  Źródła: strona internetowa firmy Farnell
  News sponsorowany na podstawie materiałów firmy Farnell

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  gulson
  Administrator Systemowy
  Offline 
  Twórca portalu elektroda.pl od roku 1999. Zajmuje się opieką portalu, od czasu do czasu publikując tutaj ciekawostki i felietony. Interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami. Z wykształcenia technik elektronik, inżynier i magister informatyki po Politechnice Łódzkiej.
  gulson napisał 19643 postów o ocenie 1869, pomógł 65 razy. Mieszka w mieście Kielce. Jest z nami od 2001 roku.