Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Casio G`zOne Commando - smartphone w obudowie o zwiększonej wytrzymałości

pseven 27 Apr 2011 11:45 2972 1
 • Casio G`zOne Commando - smartphone w obudowie o zwiększonej wytrzymałościPrzedstawiciele Casio, firmy znanej z produkcji popularnych zegarków ręcznych, zapowiedzieli wprowadzenie do oferty telefonu typu smartphone, który wyróżniać ma obudowa o zwiększonej wytrzymałości na oddziaływanie kurzu, pyłu, wody oraz wstrząsy i upadki.

  Casio G`zOne Commando wykorzystuje ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 3,6 cali wyposażony w pojemnościową nakładkę dotykową i pracujący w natywnej rozdzielczości 480 x 800 pikseli.

  Sercem telefonu jest bliżej nieokreślony układ typu SoC, integrujący w sobie procesor główny taktowany częstotliwością 800 MHz. Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android w wersji 2.2. Telefon wyposażony został w 512 MB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci Flash, której wielkość można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty microSD.

  Oprogramowanie telefonu pozwala na odtwarzanie muzyki i filmów w najpopularniejszych formatach obrazu i dźwięku, w tym: MP3, WMA, AAC, eAAC+, WAV, MP4, 3GP. Telefon posiada również preinstalowane aplikacje dostępowe do szeregu usług i serwisów, takich jak: V CAST, G`zGEAR, BlokcBuster oraz YouTube. Są tu także aplikacje, takie jak: kompas, krokomierz, termometr i wiele innych.

  Telefon w sprzedaży pojawić ma się 28. kwietnia, początkowo wyłącznie w sieci Verizon, w cenie 199 dolarów amerykańskich, przy podpisaniu 2-letniej umowy abonamentowej.

  Źródło:
  http://gadgetian.com/12724/casio-gzone-commando-specs-price/

  Cool! Ranking DIY
  About Author
  pseven
  Translator, editor
  Offline 
  Z wykształcenia - technik elektronik. Pasja - nowe technologie. Dla portalu Elektroda opracowuje informacje produktowe z dziedziny elektroniki, elektroniki przemysłowej.
  Has specialization in: tłumaczenia, copywriting
  pseven wrote 8743 posts with rating 1821, helped 0 times. Been with us since 2009 year.
 • #2
  J_Bravo
  Level 27  
  Zdaniem amerykańskich śledczych z bazy Guantanamo posiadanie zegarka Casio jest ważnym dowodem przeciwko osobom, którym zarzuca się organizację zamachów bombowych
  Widocznie firma przejęła się złą reklamą i przerzucili się na produkcję telefonów.
  :)