Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator LUMEL KD7-dostęp do programowania

27 Kwi 2011 15:55 2151 5
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z hasłem dostępu do tego rejestratora.Czy zna ktoś sposób na ominięcie tego hasła aby wejść w konfiguracje rejestratora.Chodzi głównie o rejestracje i wyświetlenie wykresów (dodanie nowych pomiarów).
    Wrzucono nas na zakład skąd zwolniono całą wcześniejszą ekipę AKPiA no i niestety nie bardzo chcą podać jakie te hasła są-w sumie w cale się nie dziwie.
    Zastanawiałem się czy wgranie nowego firmware coś da ale wątpię.Ma ktoś jakieś pomysły sugestie?Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Witam
    jerry68, z całym szacunkiem, ale nie podawaj fałszywych informacji na forum.
    To, że nie posiadacie haseł, to jest tylko wasza wina, a może i troszeczkę ... lenistwa. Tak właśnie. Czas spędzony przy pisaniu tego posta mogłeś wykorzystać na np. telefon do "wcześniejszej ekipy AKPiA", która notabene "stacjonuje" ok 2 km od Ciebie, a na pewno dostałbyś interesujące Cię informacje i to bez flaszki. :D.
    Telefon dostaniesz od każdego technologa, który pamięta
    Cytat:
    całą zwolnioną wcześniejszą ekipę AKPiA

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Co do wypowiedzi mojego poprzednika....
    Kontaktowaliśmy się z byłą ekipą automatyków i informacje które nam podali niestety nie sprawdzają się na 3 rejestratorach.Nie wiem czy ktoś z czystej złośliwości nie zmienił właśnie w nich haseł.Nasze przejęcie obiektów nie było zbyt miłe i z tego co dobrze pamiętam po tym jak kierownictwo byłych automatykach dowiedziało się że praca na terenie zakładu się kończy wręcz ZABRONIŁA dawania jakich informacji...tak, że wiem co pisze...

Aktualizacja firmware możliwa tylko przy dostępie z poziomu administratora...tak że pozostał mi kontakt tylko z serwisem.
    Dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Witam
    Oj oj... coraz lepiej.
    Dla wyjaśnienia napisz kiedy nastąpiło przejęcie obiektów, a od kiedy macie problem z hasłami.
    Cytat:
    z tego co dobrze pamiętam po tym jak kierownictwo byłych automatykach dowiedziało się że praca na terenie zakładu się kończy wręcz ZABRONIŁA dawania jakich informacji

Z pamięcią niestety kiepsko.
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    Dyskusja nie ma sensu bo wykroczyła ona poza temat zapytania.Tak że jeszcze raz dziękuję.Jeżeli ktoś ma ochotę podyskutować to zapraszam na PW... a nie zaśmiecać forum

PS
    Kontakt z serwisem okazał się najbardziej trafny gdyż po podaniu numerów seryjnych otrzymałem jednodniowe hasło.
    Pozdrawiam