Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP All-in-one C5180 obcina końcówki przy drukowaniu

27 Kwi 2011 16:20 3268 7
  • Poziom 8  
    Witam!

Zwykle przy szybkim drukowaniu (roboczym), ale nie zawsze(!), drukarka ucina końcówkę drukowanego dokumentu. Szansa jest około 50%. Jest to cholernie uciążliwe gdy drukuję np 100 stron i muszę potem przeglądać każdą po kolei patrząc czy nie ucięło jakiegoś fragmentu.

Marginesy nie mają na 99% znaczenia gdyż nie jest to skrajna cześć dokumentu, może być równie dobrze w połowie, dodatkowo są to pdfy więc nie można przestawiać marginesów, natomiast złe drukowanie jest też w wordzie, excelu.

Drukarka za wcześnie, moim zdanie, 'wyrzuca' dokument niedodrukowując ostatniej linijki.

Sterowniki przeinstalowywałem (czy to z płyty czy ze strony producenta), zbiorniki z tuszem wyrównywałem.

Załączam obrazek, żeby zaprezentować jak to wygląda (jak widać nie jest to skrajny bok).
    HP All-in-one C5180 obcina końcówki przy drukowaniu

Bardzo proszę o wskazówki co jeszcze mogę poradzić zanim oddam ją do serwisu, bo jakby nie patrzeć, będę przez miesiąc bez drukarki.

Pozdrawiam!
  • Poziom 31  
    A jak wygląda kopia dokumentu- puść kilkanaście wydruków z polecenia klawiatury drukarki i napisz jaki jest efekt. Podejrzewam niedomagania ale poza drukarką - podłącz drukarkę pod inny komputer z innym przewodem USB.
  • Poziom 8  
    Hej, puściłem 10 kartek na kopiowanie, na roboczą i rzeczywiście, wszystkie wydrukował dobrze

A co do połączenia, to jest połączona po sieci, ethernetem.

Jakieś sugestie co jeszcze mógłbym zrobić?
  • Spec od drukarek
    Zobacz jak się zachowuje zainstalowana lokalnie przez USB. Wpięta jest w jakiś router? Jaki system?
  • Poziom 8  
    Jest wpięta w switcha, ruchem kieruje router oczywiście, solidny od cisco.

System Win 7
  • Poziom 31  
    Podłącz poprzez USB i zobacz jak działa.
  • Poziom 8  
    Wybaczcie, że uprzedzę swoją odpowiedź. Nawet jeżeli poprzez USB by to zadziałało to nie rozwiązuje to problemu bo drukarka musi działać w sieci, a nie być związana z jednym komputerem :(
  • Spec od drukarek
    Być może to nie wina drukarki. Jeśli na USB będzie ok to będziemy myśleć dalej.