logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Honda CBR f4 '01 - iskra

czarek18 27 Kwi 2011 17:53 3693 5
REKLAMA
  • #1 9445119
    czarek18
    Poziom 25  
    Witam mam w naprawie Honde CBR rzuciła palenie niema iskry właściwie jest ale słaba jak z naelektryzowanego swetra.Więc tak co do pomiarów oba czujniki wałka i impulsator wału po 480 om przebieg na oscyloskopie też jest.Taktowanie wtrysków jest, zasilanie na cewkofajkach plusem jest,ich porność 1.2om taktowanie minusem słabiutkie około 10V mierzone oscyloskopem według serwisówki 100V.Pompa rusza po kluczyku.Dodam że honda se stanów bez immo niema pętelki z napisem HISS na stacyjce.



    Komp padł ?

    Niby tak kompy nie padają same z siebie podejrzewałem że może go regulator uszkodził ale wszystkie żarówki ma dobre :D

    Najlepiej by było na podmianke jakiegoś wziąć ale w okolicy jakoś nie widać



    Dzięki i pozdrawiam Czarek........
  • REKLAMA
  • #2 9450971
    czarek18
    Poziom 25  
    nikt nie wie :-(
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 9451239
    emeryt2
    Poziom 42  
    Stary , sam juz wiele sprawdziłeś , co sie bedziemy powtarzać. Brak prawidłowego kluczowania cewek - zapytaj sie siebie co kluczuje cewkami i bedziesz miał odpowiedź .
  • REKLAMA
  • #4 9452189
    czarek18
    Poziom 25  
    Cewki kluczują na pewno tranzystory bądz tyrystory w kompie a sygnał podawany jest do kompa z dwóch czujników w silniku.Czy chodzi ci o komputer ?
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 9453504
    emeryt2
    Poziom 42  
    Nie znam tej CBR. Jeżeli ECU bezpośrednio steruje cewkami . to on. Czy masz wszyskie masy na ECU?
  • #6 11235425
    czarek18
    Poziom 25  
    temat stary ale podpowiem na przyszłość ecu uszkodzone wymienione na drugie problem rozwiązany .....
REKLAMA