Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ML-2010PR nie uruchamia się

27 Kwi 2011 22:11 2307 4
  • Poziom 9  
    Witam.
    Mam drukarkę Samsung ML-2010 PR. Drukowała bez problemu. Niestety ostatnio miałam problem z dyskiem i musiałam instalować wszystko od nowa. Oczywiście zainstalowane zostały też sterowniki drukarki. Po włączeniu drukarki słychać było głośno jakby tarcie zębatek o siebie. Przeszła jedna kartka ze stroną testową. Następnie wyłączyłam drukarkę, wyciągnęłam toner i ruchome części. Po ich założeniu i włączeniu drukarki, słychać próbę uruchomienia i zapala się error. Co może być przyczyną problemu i jak to rozwiązać.
    Mariola
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od drukarek
    Wyjmij i włóż ponownie toner mocno dopychając z prawej strony.
  • Poziom 9  
    Niestety nie udało się. Prawdopodobnie są to zębatki. Prosiłabym o bardzo szczegółowy opis jak je wyciągnąć.
  • Spec od drukarek
    Toner oryginalny? Ostatnio miałem przypadek, że stawał toner. Nie zdarzyło mi się, żeby zębatki się uszkodziły.
  • Poziom 9  
    Pan w serwisie komputerowym powiedział, że na 20 ząbków 10 jest uszkodzonych.
    Ponadto po powiedział, że zmieniając ustawienia zębatek można drukować po jednej stronie i znowu pojawia się problem.