Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio!

genius2011 28 Kwi 2011 01:39 4251 0
  • #1 28 Kwi 2011 01:39
    genius2011
    Poziom 12  

Witam, do zaoferowania mam kilka laptopów, które zostały przywiezione ze Skandynawii,

Nie mam do nich zasilaczy więc proszę traktować je jako uszkodzone/nietestowane

Poniżej opisze każdego jak tylko mogłem odczytać:

1. Dell Latitude CP Model PPX

- Z tego co wyczytałem na necie prawdopodobnie ten laptop posiada procesor Pentium II 400MHz
    - Laptop posiada ekran 13,3 cala aktywny ( matryca jest cała, nie ma rys itp. Uszkodzeń mechanicznych )
    - w laptopie jest bateria oraz napęd CDROM
    - pamięci RAM nie wiem ile jest, są dwa sloty, w jednym jest jaka pamięć RAM
    - Jest dysk twardy – pojemność nie znana, dysk jest włożony i nie potrafię go wyjąć, nie chce nic robić na siłę bo boje się, że uszkodzę coś. Brak zaślepki na dysk
    - klawiatura jest kompletna i zadbana „qwerty”
    - laptop posiada porty: VGA, LPT, DOCK STATION, USB, PS2, COM, Irda, PCMCIAx2, TV-out, wejście na mikrofon i słuchawki oraz wejście liniowe
    Laptop wizualnie w bardzo dobrym stanie.

Nie uruchamia się na baterii, nie mam odpowiedniego zasilacza, wymagany jest typ PA-6 20V na 3,5A

Wyprodukowano laptopa w Irlandii

Cena: 65zł

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio!

2. IBM A20m

- Procesor Intel Celeron M 500 MHz
    - RAM jest 128MB, posiada dwa sloty
    - Ekran 12,1 cala aktywna matryca świeci idealnie!
    - Laptop posiada baterię ( trzyma ), napęd dyskietek oraz napęd CDROM
    - Jest Dysk Twardy ( pojemność nieznana ), na spodzie jest naklejka licencyjna na Windows 98 SE
    - Karta Graficzna AGP 2x - ATI RAGE Mobility M 4MB
    - klawiatura jest kompletna i zadbana „qwerty”
    - laptop posiada porty: VGA, LPT, DOCK STATION, USB, PS2, COM, Irda, PCMCIAx2, TV-out, wejście na mikrofon i słuchawki oraz wejście liniowe
    - jest też wbudowana karta sieciowa LAN oraz Modem
    - zasilacz jaki jest potrzebny to: 16V na 3,36A

Laptop jest w bardzo ładnym stanie! Uruchamia się na baterii, wchodzi do biosa. Nie ładuje się system, wyświetla komunikat: „operation system not fund”

Cena: 120zł

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio!

3. Fujitsu Siemens Amilo A CY26

- Z tego co wyczytałem na necie prawdopodobnie ten laptop posiada procesor AMD Athlon XP Mobile 1600+ czyli ok. 1,2GHz
    - ekran 15 cali TFT XGA 1024x768x32 @ 60Hz, ekran wizualnie cały bez uszkodzeń mechanicznych
    - są dwa sloty na RAM jeden pod klawiaturą drugi z tyłu pod klapką, jeden jest wolny w drugim jest kość 256MB
    - karta graficzna: ATI RADEON IGP 320M = 32Mb TVout 5/128Mb , CRT=2048x1536x32 cpu=ATI U1 (C6), dac@350Mhz
    - jest dysk twardy przykręcony do kieszeni – pojemność nieznana
    - Laptop posiada baterię, napęd dyskietek oraz napęd COMBO ( odtwarzacz DVD i nagrywarka CDR/RW)
    - laptop posiada porty: VGA, LPT, USB x 3, PS2, COM, IE, PCMCIAx2, TV-out, wejście na mikrofon i słuchawki oraz wejście liniowe
    - jest też wbudowana karta sieciowa LAN oraz Modem

Nie uruchamia się na baterii, nie mam odpowiedniego zasilacza, wymagany jest 19V na 3,68A

Dodatkowo dokładam kadłubek takiego samego modelu laptopa widoczny na dwóch zdjęciach

Cena: 115zł

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio!

4. Macintosh PowerBook G3

Parametry jego wyczytane z tyłu obudowy na naklejce to:

333MHz/512k cache/64MB/4GB HD/8MB Video/CD

Matryca 14 cali cała nie ma rys ani plam czy uszkodzeń mechanicznych

Laptop ma dysk twardy

Posiada kartę sieciową LAN, Modem, 2xUSB, S-out, VGA i jakiś dziwny port

Zasilacz jaki jest potrzebny to 24V na 1,875A max.

Gniazdo od zasilacza jest dość nie typowe jak gniazdo na czincze

Laptop wizualnie w dobrym stanie ale nie włączałem go z uwagi na brak zasilacza, na baterii się nie uruchamia sprzedaje go jako uszkodzony/nietestowany

Cena: 35zł

[Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio! [Sprzedam] Sprzedam różne laptopy! Tanio!

Ceny do negocjacji :-) Jak cena nie odpowiada - pisz na pewno się dogadamy :)

Wysyłka po wpłacie z góry na konto: 15zł, za pobraniem po przedpłacie na konto: 20zł a reszta przy odbiorze lub odbiór osobisty: 0zł

Temat automatycznie zamknięty, aby kontaktować się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME