Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG GT505 youtube nie dziala

outdust 28 Kwi 2011 19:03 3565 14
  • #1 28 Kwi 2011 19:03
    outdust
    Poziom 2  

Witam serdecznie
    Mam takowy problem otoz posiadam telefon lg gt505 i nie moge ogladac filmow na youtube..Do laczenia uzywam wifi , sama strona youtube mi chodzi ale gdy zalaczam film to zaraz wyskakuje komunikat ze polaczenie nie powiodlo sie..probowalem korzystac z innej przegladarki ale ma operze w ogole nie ma neta...

• #2 21 Lis 2011 08:00
    w3d
    Poziom 10  

mam ten sam problem. Może znalazłeś rozwiązanie? Filmy chodziły ale od nagle przestały. Restartowałem telefon, czyściłem/wł/wył cookies. Przestawiałem nawet pamięć pomiędzy zewnętrzną a wewnętrzną. Nic nie pomaga. Filmy "ładuje" i nic się nie dzieje.

• #4 21 Lis 2011 10:35
    w3d
    Poziom 10  

Próbowałem. Oprogramowanie aktualne. Może by pomogła zmiana na starsze (tylko jak?).

• #6 21 Lis 2011 15:29
    w3d
    Poziom 10  

Tylko przez dedykowany program można aktualizować w górę, nie w dół. Po za tym wcześniej youtube chodził. Cały czas się zastanawiam w czym problem.

• #8 21 Lis 2011 23:01
    w3d
    Poziom 10  

ten model telefonu ma swoją własną przeglądarkę (podobno chodzi też opera mini ale tylko przez internet z komórki-ja używam tylko wifi). Ciekawe jest, że filmy chodziły i nagle przestały.

• #9 22 Lis 2011 10:01
    w3d
    Poziom 10  

nie pomógł reset ustawień, ani nawet twardy reset.

• #10 23 Lis 2011 12:51
    w3d
    Poziom 10  

Filmy w komórce chodzą, problem pozostaje TYLKO w youtube. Szkoda zmieniać softu (zwłaszcza, że mam najnowszy), ryzykując zepsuciem telefonu.
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.Proszę niezwłocznie poprawić swoje wiadomości.jever 23
    edit Prawda - poprawiłem.

• #11 26 Lis 2011 20:35
    w3d
    Poziom 10  

Poczytałem o innych telefonach. Problem leżał w ustawieniach streamingu. W przypadku LG 505GT w zakładce Łączność->ustawienia streamingu należy dodać profil (np. o nazwie youtube) i wpisać zakres UDP 1024-65536, następnie aktywować i tyle!!
    zaczęło buferować filmiki poprawnie!

• #12 12 Sty 2012 21:56
    Eleanorr
    Poziom 2  

w3d napisał:
    Poczytałem o innych telefonach. Problem leżał w ustawieniach streamingu. W przypadku LG 505GT w zakładce Łączność->ustawienia streamingu należy dodać profil (np. o nazwie youtube) i wpisać zakres UDP 1024-65536, następnie aktywować i tyle!!
    zaczęło buferować filmiki poprawnie!

Witam, przepraszam za odkopanie tematu, no więc mam ten sam problem co tutaj został przedstawiony, wczoraj filmiki działały teraz nie chcą się buforować.

Utworzenie tego profilu, który podałeś nie powodzi się, ponieważ występuje komunikat o nieprawidłowym adresie UDP, 6 na końcu nie przyjmuje, przyjmuje tylko wersje XXX-XXXX5.. Proszę o pomoc, nic sensownego poza tym tematem nie wygooglowałem.

• #13 12 Sty 2012 22:44
    w3d
    Poziom 10  

Tak, ma być 1024-65535! jeśli nie działa, trzeba pogrzebać w routerze. U mnie na jednym routerze działa, na drugim nie. Wykupiłem pakiet internetu za 9zł i teraz już z niczym nie mam problemu. Jeśli profil w komórce nie działa spróbuj utworzyć drugi taki sam i na niego przełączyć. Powodzenia!

• #14 12 Sty 2012 22:56
    Eleanorr
    Poziom 2  

A jaki profil internetowy ustawiać? Docelowo widniał Streaming Orange. Kartę mam z playa, ale to nie powinno mieć znaczenia.

• #15 13 Sty 2012 19:42
    w3d
    Poziom 10  

Pomyłka - ciągle chodzi mi o Streaming, a nie o nie o profil.
    We wszystkich nazwach może pozostać Orange - też mam z innej sieci.
    Wcześniej nawet przywracałem ustawienia fabryczne i nic nie pomogło.
    Dodałem dodatkowy Streaming (mimo, że domyślny też miał zakres udp 1024-65535) i zaczęło działać. Później przestało ale działa na innym routerze.
    Niestety widać ten model tak ma.
    Inernet w komórce nie jest taki drogi. Na pewno w Playu też są dostępne jakieś pakiety itp.
    Dla mnie ogromnym minusem jest znacznie większy pobór prądu niż przy internecie z sieci.
    Dodatkowo wyszukać wifi, połączyć..
    Ale oczywiście fajnie, jak youtube chodzi, całkiem sprawnie się z niego ogląda filmiki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME