Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pytanko: Jak zgrac filmy z kaset VHS na DVD?

07 Lis 2004 13:52 1879 3
  • Poziom 10  
    Mam pytanko chce zgrac materialy z kaset VHS na DVD, jak najlepiej to rozwiazac? Czy jest jakis program do tego?
    dzieki
  • Poziom 12  
    Możesz zgrać film z VHS poprzez kartę telewizyjną na komputer a nastepnie z komputera na DVD. Jakość takiej przeróbki przewaznie jest słaba.
  • Poziom 15  
    Dokładnie ja posiadam kartę telewizyjną Aver Media Tv Fm i właśnie poprzez nią zgrywam sobie obraz z VHS czyli podłanczam sugnał video oraz audio stereo pod karte zapodaje odpowiedni program i zgrywam na HDD dale mamy już ograomne możliwości obróbki wszystko zależy do czego chcemy ten materiał wykorzystać.Niestety taka karta jaką posiadam nie daje super czystego obrazu ale jak za swoją cenę (niecałe 200zł) sprawuje się bardzo dobrze.Następnie obrobiny obraz zgrywamy na CD w formacie jaki nas interesuje czyli jeżeli mamy nagrywarkę DVD to na system DVD a jeżeli tak jak ja nie posiadasz nagrywarki DVD można nagrać to w formacie VCD lub SVCD oraz DivX.Pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    tak mozna się bawić, ale pojawia sie pytanie czy można poprawić jakość zgrywanego materiału z VHS-u??????????????programowo???????czy może sa jakieś urządzenia wspomagające oprócz drogich kart wideo???
    Mam kartę wideo pinnacle bez wejścia anlogowego, zgrywałem poprzez kamerę cyfrową - ale jakość jest różna musi byc film super nagrany na VHSie to wtedy ma to sens, gdzie czytałem na necie o jakis urządzeniach typu wzmacniacz poprawiających sygnał z magnetowidu, tylko coś pomaga????