Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pilot , MEGA 5 CONTROL

07 Nov 2004 13:52 6751 5
  • Level 14  
    Posiadam taki pilot ale nie wiem jak go programować brak instrukcji .Możecie mi pomóc?.
  • Level 14  
    niestety nie działa przy tym pilocie,poczekam może ktoś ma taki to mi pomoże.
    Na pilocie są przyciski:
    SET
    AUTO
    SP/LP
    NUMERYCZNE 0do9
    no i TV,VCR,SAT,CD,AUX POWER,MUTE,CH+,-,VOL+,-,REC i do telegazety,mam instrukcje w nieznanym mi języku ale nie umię wyczaić z niej nic poza kodami.
  • Level 11  
    tez mam tego pilota i znalazłem nawet skan tej instrukcji ale tego języka nie rozumiem :/ wiec zapodaje ta instrukcje tutaj. Prosiłbym o wyjaśnienie jak się wprowadza kody lub jak można automatycznie wyszukać dany kod. Z góry wielkie dzięki.
    Attachments:
  • Level 15  
    czy temat nadal aktualny?

pilot programuje się tak, dla VCR

wciskamy VCR, potem wciskamy i trzymamy SET aż dioda zabłyska, i stukamy kod urządzenia, po prawidłowym wprowadzeniu dioda jeszcze raz zabłyska i można sterować. Do innych urządzeń tak samo programujemy np do TV na początku wciskamy TV i potem SET, dla CD wciskamy CD i potem SET

jeżeli pomógł to :D :spoko:
  • Level 1  
    Posiadam pilota MEGA Universal - na opakowaniu nr handlowy RR72143 DYSTRYBUTOR EURO-RTM z Legionowa.
    1. włączasz np. Telewizor - wciskam "code search" tak długo aż dioda świeci ciągle
    2. wciskasz TV (VCR itp.) jeden raz dioda mrugnie i świeci ciągle
    3. wciskasz kod 3 cyfrowy z książki kodowej w zależności od producenta telewizor.
    4. wciskasz OFF-ON telewizor wyłączy się.
    5. wciskasz OFF-ON telewizor włączy się. I wszystko OK
    Potrzebne są kody producenta sprzętu