Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zegar sterujący THEBEN TR 610 S - programowanie tygodniowe

30 Kwi 2011 10:40 8721 2
  • Poziom 2  
    Witam
    Mam zegar sterujący THEBEN TR 610 S - w instrukcji jest napisane że posiada on możliwość zaprogramowania w trybie dziennym oraz tygodniowym. Interesuje mnie ten drugi. Przejrzałem instrukcję od początku do końca i programowanie zgodnie z nią nie przynosi efektu. Nie mogę ustawić by program uruchamiał się w wybrane dni tygodnia co sygnalizowane jest małą strzałką na wyświetlaczu wskazującą bieżący dzień (od 1 do 7 oznacza od poniedziałku do Niedzieli). Być może istnieje jakaś kombinacja przełączenia tego zegara z trybu dziennego na tygodniowy.

Może ktoś zna ten zegar i wie jak to ustawić, bardzo proszę o pomoc.
  • Poziom 36  
    Tygodniowy, to znaczy że możesz go programować w ciągu tygodnia (czyli 7 dni). Oprócz programowania dziennego (pojedyncze dni) masz możliwość wyboru zakresów dni np. Pn...Pt, So...Nd, Pn...Nd, itp. ale tylko o tym samym czasie. Niestety jak chcesz meć program np w Pn, Śr, So, to musisz ustawiać dziennie każdy program.
  • Poziom 2  
    Dobrze piszesz i tak jest w instrukcji. Tylko jak chce zaprogramować np od Pon do Pt to niewiem jak to zrobić. Wg. instrukcji po wciśnięciu PROG a następnie d powinna pojawić się strzałeczka określająca dzień tygodnia i tak dla każdego z dni tygodnia które chce zaprogramować. Problem jest w tym że nie pojawiają mi sie te "strzałeczki". Trabi programowałeś takie cudo w trybie tygodniowym? dokłanie chodzi mi o to "Oprócz programowania dziennego (pojedyncze dni) masz możliwość wyboru zakresów dni np. Pn...Pt, So...Nd, Pn...Nd, itp. ale tylko o tym samym czasie. "

Dodano po 43 [minuty]:

ok udało mi się już ustawić. Dzięki za pomoc.