Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Creative Inspire T6060 brak dźwięku

S-13 01 May 2011 12:57 5566 5
    S-13
    Level 1  
    Cześć
    Chciałbym się o coś zapytać.Posiadam zestaw do dźwięku przestrzennego Creative Inspire T6060 Od jakiegoś czasu mam taki problem :Nie ma dźwięku w żadnym z głośników,ale jak podłącze słuchawki do pilota to w słuchawkach jest dźwięk,jak wyjmę-w głosnikach nie ma.Robiłem reinstalację windowsa,wszystko jest skonfigurowane poprawnie.Nie mam już gwarancji.Czy ktoś mógłby mi zasugerować co może być przyczyną?Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.
    Sanowiak20
    Level 21  
    Sprawdź wtyczkę od pilota, bardzo często bolce się zaginają.
    Pawelpipi
    Level 2  
    Witam!

Mam ten sam problem z T 6060 co kolega wyżej - w pewnym momencie po podłączeniu słuchawek do pilota głośniki zablokowały się w pozycji odtwarzania przez słuchawki.
    Moim zdaniem problem jest z pilotem. Jakiś czas temu pilot na chwilę sie odblokował ale po ponownym podłączeniu słuchawek do pilota znowu zestaw zablokował się tylko na odtwarzanie przez słuchawki.
    Moje pytanie czy można to jakoś naprawić lub odłączyć w pilocie gniazdo słuchawkowe na amen żeby zestaw grał chociaż przez głośniki? Może można to zrobić ucinając któryś z kabelków w pilocie czy coś?

Dzięki za pomoc Paweł Łódź
    Bogdan200012
    Level 11  
    Z gniazdem słuchawkowym jest zintegrowany przełącznik i to on się zablokował, wystarczy zewrzeć dwa styki przełącznika a głośniki "ożyją".
    Pawelpipi
    Level 2  
    Witam!

Quote:
    Z gniazdem słuchawkowym jest zintegrowany przełącznik i to on się zablokował, wystarczy zewrzeć dwa styki przełącznika a głośniki "ożyją".

Dzięki za odpowiedź. Mam pytanie odnośnie tego styku - rozumiem że on jest w pilocie tak? Czyli mam zewrzeć dwa styki przełącznika wewnątrz gniazda słuchawkowego w pilocie?

Dzięki za podpowiedź.

Paweł
    Bogdan200012
    Level 11  
    Najpierw niech pan spróbuje zewrzeć przełącznik w pilocie (zaznaczony na zdjęciu) a jak nie będzie rezultatu to proszę przerwać obwód (przerywając ścieżkę jak na rysunku).

Creative Inspire T6060 brak dźwięku