Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodówka indesit NBAA 34 - ciągle chodzi ! pomóżcie :(

dzikus25 01 Maj 2011 13:24 4608 3
  • #1 01 Maj 2011 13:24
    dzikus25
    Poziom 10  

Witam serdecznie.
    mam problem z lodówką "NBAA 34 NF NX D z systmem No-Frost " a polega on na tym że praktycznie wogóle się nie wyłacza. Do strzelań i szelestów z niej się wydobywających juz się przyzwyczaiłem jedynie niepokoi mnie że chodzi 1 godzinke wyłacza sie na 10 -15min i od nowa. w mieszkaniu jest max 21 stopni ciepła. Właczanie wyłaczanie jest niezależne czy się do niej zagląda czy nie. Pomysł zalodzeniem odpada bo przez no-frost niema nic lodu.
    Jestem w jej posiadaniu od prawie 2 lat i za 2miesiące wychodzi na nią gwarancja. Podpowiedzcie czy wzywac serwis do niej..
    z góry dzięki

aa, zapomniałem - zakres temperatur ustawiony jest na +6 i -18

0 3
  • #2 01 Maj 2011 19:46
    henrykgr1
    Poziom 19  

Witam.
    Chciałbym zapytać, czy kolega zaglądał do parownika,skoro twierdzi,że nie ma zalodzenia? A tak dla profilaktyki proponowałbym wyłączenie lodówki na 4 godz. otwierając drzwi,po tym sprawdzić, czy tak samo działa.

0
  • #3 01 Maj 2011 22:26
    dzikus25
    Poziom 10  

nie, bo nawet niewiem gdzie jest. jutro wyłącze na 5 godzin i zobaczymy co dalej. Musze przyznac ze od nowości chłodzi bez przerwy wiec moze i coś się oblodziło. Najlepsze że myślałem ze przy no frost nic nie trzeba odmrażać..

0
  • #4 03 Maj 2011 12:15
    dzikus25
    Poziom 10  

faktycznie, dużo się uspokoiło. wody na skraplaczu było prawie 0,5l . po rozmrożeniu chodziła prawie 7 godzin bez przerwy teraz juz jest w miarę normalnie. W końcu wchodząc do kuchni nie słyszę każdorazowo lodóweczki .., chociaż i tak wydaje się mnie ze za czest się włącza.
    Boję sie ze za 2 miesiące jak się skończy gwarancja coś się jej podzieje i 2100 pójdzie w błoto bo naprawa bedzie kosztować połowe wartości:/

2