Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zrobię] Frezowanie CNC obudów, płytek PCB i inne. Atrakcyjne ceny.

zuraf 01 May 2011 14:29 6494 9
Computer Controls
    zuraf
    Level 14  
    Witam.

Wykonam prace na frezarce CNC w szerokim zakresie:

-grawerowanie
    -frezowanie
    -wycinanie obudów
    -wycinanie i wiercenie PCB
    -frezownaie płaskorzeźb
    -inne

Obrabiane materiały:
    -PCV
    -plexi
    -drewno
    -laminaty
    -aluminium
    -mosiądz
    -oraz ich pochodne

Pliki jakie akceptuję to: DXF, DWG, CDR, IPT, STEP, CAT, IAM, PAR, IGS, PRT, STL, EXP. Jeśli masz problem z eksportem do jednego z powyższych formatów- napisz. Proste elementy mogę zaprojektować wg dokładnego opisu lub rysunku (np. odręcznego). Gwarantuję indywidualne podejście, atrakcyjne ceny oraz krótki termin realizacji.

Prace wykonuję we Wrocławiu, jestem osobą prywatną. W przypadku współpracy z firmami podpisuję umowę-zlecenie.

Kontakt:
    mail: cnc.wroclaw(malpa)gmail.com
    tel: 725085089

Zdjęcia przykładowych efektów prac:

[Zrobię] Frezowanie CNC obudów, płytek PCB i inne. Atrakcyjne ceny. [Zrobię] Frezowanie CNC obudów, płytek PCB i inne. Atrakcyjne ceny.
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • Computer Controls
    janek1815
    Level 38  
    Ile z wyfrezowanie obudowy o wielkości A4 około 50 otworów okrągłych + 2 prostokątne?
  • Computer Controls
    zuraf
    Level 14  
    Witam.

W przypadku pojedńczej sztuki ok 10-15zł. Przy większym zleceniu odpowiednio mniej.

Pzdrawiam.
    janek1815
    Level 38  
    Minimum serie po 3 sztuki. Czy są u Ciebie dostępne obudowy firmy SCAME IP56 686.209 u mnie są po 57zł Odpadła by wysyłka w jedną stronę. Następny problem to całość projektu jest zrobiona w protelu 99se. Tam robię płytki jak i obudowy.
    zuraf
    Level 14  
    U mnie w okolicy raczje wątpię by były. Jeśli znalazłbyś jakiś sklep we Wocławiu, mógłbym tam kupić. Co do projektu, nie korzystam z protela, ale wiem że ma eksport do dxf. Może by to przeszło. Zapraszam do kontaktu via mail. Nie będziemy tu zaśmiecać.
    KJ
    Level 31  
    Czy masz możliwość usunięcia całej niepotrzebnej miedzi a nie tylko zrobienia szczeliny wokół ścieżek ?
    zuraf
    Level 14  
    Jaknajbardziej, jest możliwość wybrania całej miedzi. Niestety, proces trwa wtedy 2.5x dłużej.
    austin007
    Level 17  
    Wycinasz otwory prostokątne w aluminium 5mm?
    zuraf
    Level 14  
    Oczywiście, a jak duże?
    ANUBIS
    Level 32  
    Temat zamykam.
    Dalsze dyskusje proszę prowadzić za pomocą komunikatorów lub PW na forum .

ANUBIS