Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tempomat A4 B5 przycisk FIX

01 Maj 2011 19:30 2145 2
  • Poziom 10  
    Mam Problem a mianowicie zamontowałem tempomat według opisu z tej strony:

http://www.a4club.pl/index.php?topic=19839.0

Problem polega na tym ze jak przytrzymam FIX na manetce to nie mogę dodać gazu po zwolnieniu pedału znowu się da gdy spróbowałem przytrzymać kilka razy to po pewnym czasie nie moglem w ogóle dodać gazu i zaświeciła się kontrolka świec żarowych. Myślę, że może z którymiś pinami coś nie tak w tym opisie.

Przytrzymanie plus (+) na tempomacie (manetce) normalnie go załącza a gdy przytrzymam to dodaje prędkości czyli to jest ok tylko problem z tym FIX.

Vag pokazuje 18047 Accelerator Position 1/2 (G79/G185): Implasible Signal P1639 - 35-10---Intermittent (którego nie było przed założeniem tempomatu)
    Po skasowaniu tego błędu gdy nie nacisnę FIX błąd się nie pojawia tylko po jego wciśnięciu.

Proszę o Pomoc
  • Spec od samochodów
    kolego mruganie świec żarowych oznacza uszkodzenie czujnika stopu , więc myślę że coś przekombinowałeś w podłączeniu . Sam jakiś czas temu montowałem tempomat do A3 i po wciśnięciu minusa wyłączał się . Po podłączeniu kompa i sprawdzeniu sygnałów wszystko było dobrze i wartości również a dalej nie działał prawidłowo Tak zostawiłem bo kolega prosił ale podejrzewam że same tempomaty to małe chińskie rączki robiły Miłego poszukiwania i daj znać co było
  • Poziom 10  
    Wszystko działa już poprawnie kable miały przebarwienie od tej oryginalnej czarnej tasiemki (taśmy) czy jak to nazwać. Wszystko spryskałem za 1 razem "kontaktem" (w spreju) i co się okazało jak przysiadłem do tego 2 raz kabelki były czyste i znalazłem błąd podłączyłem się do złego kabla.

Zamykam Temat.