Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Carisma 2001 rok centralny zamek -żadnej reakcji

sadek1979 02 May 2011 12:38 5962 3
 • #1
  sadek1979
  Cars specialist
  Witam kolegów
  Kolega zakupił Carismę z 2001 roku z niesprawnym centralnym zamkiem i poprosił o pomoc w jego naprawie .Sprawdziłem bezpieczniki , wiązkę z drzwi kierowcy ,przelotkę w klapie bagażnika i nie ma żadnych usterek a centralny nie działa(odłączałem również drzwi kierowcy i master przy wkładce) .Nie zamyka ani nie otwiera z kluczyka , pilota z innych drzwi ani z klapy bagażnika .Chciałem sprawdzić moduł ale nie mogę go trafić Szukałem za schowkiem pod kierownicą bezskutecznie Czy możecie podpowiedzieć gdzie w tym autku jest moduł Dodam że znalazłem w tunelu jakieś dwie kostki i zastanawiam się czy tam nie powinien być moduł centralnego .
  Nie znam powodu i przyczyny braku centralnego gdyż autko było zakupione już z niesprawnym zamkiem Proszę o wszelkie sugestie w temacie
  Proszę nie pisać ''użyj szukajki bo było milion razy '' bo nie ma nic konkretnego .
 • #2
  sadek1979
  Cars specialist
  Sprawa nadal aktualna więc jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę . Czy jest możliwe aby sterownik centralnego zamka był razem (na jednej płytce) z komputerem znajdującym na tunelu pod linkami od biegów ???
 • #3
  robert_d_g
  Level 23  
  Jak Ci to nie wystarczy to poszukam jeszcze instrukcji:
  Carisma 2001 rok centralny zamek -żadnej reakcji
  82649 RECEIVER,KEYLESS ENTRY (odbiornik centralnego zamka)
  strzałka pokazuje gdzie montowany, ponadto sa wyróżnione 3 rodzaje w zależności od modelu produkcyjnego
  82960 TRANSMITTER,KEYLESS ENTRY (nadajnik centralnego zamka)
 • #4
  sadek1979
  Cars specialist
  Dziękuję bardzo kolego niestety moje podejrzenia się sprawdzają Ten skubany moduł połączony jest z komputerem na jednej płytce . Według Twojego opisu to ten na samej górze mocowany w tunelu pod linkami od biegów . Dosyć już poszukiwań i kosztów Jutro odetnę przewody od modułu i wstawię swój sterownik . Jeszcze raz dziękuję za pomoc .