Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Carisma 2001 rok centralny zamek -żadnej reakcji

tomasz sadowski 02 Maj 2011 12:38 3781 3
  • #1 02 Maj 2011 12:38
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Witam kolegów
    Kolega zakupił Carismę z 2001 roku z niesprawnym centralnym zamkiem i poprosił o pomoc w jego naprawie .Sprawdziłem bezpieczniki , wiązkę z drzwi kierowcy ,przelotkę w klapie bagażnika i nie ma żadnych usterek a centralny nie działa(odłączałem również drzwi kierowcy i master przy wkładce) .Nie zamyka ani nie otwiera z kluczyka , pilota z innych drzwi ani z klapy bagażnika .Chciałem sprawdzić moduł ale nie mogę go trafić Szukałem za schowkiem pod kierownicą bezskutecznie Czy możecie podpowiedzieć gdzie w tym autku jest moduł Dodam że znalazłem w tunelu jakieś dwie kostki i zastanawiam się czy tam nie powinien być moduł centralnego .
    Nie znam powodu i przyczyny braku centralnego gdyż autko było zakupione już z niesprawnym zamkiem Proszę o wszelkie sugestie w temacie
    Proszę nie pisać ''użyj szukajki bo było milion razy '' bo nie ma nic konkretnego .

0 3
  • #2 04 Maj 2011 07:38
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Sprawa nadal aktualna więc jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę . Czy jest możliwe aby sterownik centralnego zamka był razem (na jednej płytce) z komputerem znajdującym na tunelu pod linkami od biegów ???

0
  • #3 04 Maj 2011 10:45
    robert_d_g
    Poziom 22  

Jak Ci to nie wystarczy to poszukam jeszcze instrukcji:
    Carisma 2001 rok centralny zamek -żadnej reakcji
    82649 RECEIVER,KEYLESS ENTRY (odbiornik centralnego zamka)
    strzałka pokazuje gdzie montowany, ponadto sa wyróżnione 3 rodzaje w zależności od modelu produkcyjnego
    82960 TRANSMITTER,KEYLESS ENTRY (nadajnik centralnego zamka)

0
  • #4 04 Maj 2011 20:41
    tomasz sadowski
    Spec od samochodów

Dziękuję bardzo kolego niestety moje podejrzenia się sprawdzają Ten skubany moduł połączony jest z komputerem na jednej płytce . Według Twojego opisu to ten na samej górze mocowany w tunelu pod linkami od biegów . Dosyć już poszukiwań i kosztów Jutro odetnę przewody od modułu i wstawię swój sterownik . Jeszcze raz dziękuję za pomoc .

1
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo