Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch zmywarka SRS 45T52 - nie kończy programu

pszynk 02 Maj 2011 16:07 2753 0
  • #1 02 Maj 2011 16:07
    pszynk
    Poziom 10  

Witam

Wiem, że na forum był już ten temat tu i tu i pewnie jeszcze w kilku innych.
    Poruszam go ponowienie, ponieważ wskazówki w innych tematach nie pomogły mi w rozwiązaniu problemu. Wyczyściłem naczynie przelewowe - faktycznie pływak był zanieczyszczony - po złożeniu wszystkiego, problem niekończenia programy pozostał.

Moje przypuszczenia:
    - w płaszczy wodnym na samej jego górze w jednym z kanalików jest jakieś czarne zanieczyszczenie, nie czyściłem tego bo dostać się tam jest bardzo trudno - chyba jedynie za pomocą drucika z przymocowanym jakimś czyścikiem na końcu,
    - pod komorą zmywarki tam gdzie jest odpływ i pompa wypompowująca jest jakieś naczynko, może tam jest jeszcze jakiś czujnik i może on został zablokowany.
    Więcej pomysłów nie mam.

Ach, bym zapomniał, był także mechanik z firmy serwisującej, otworzyła lewy bok i powiedział, że jest wszystko ok i zaczął lutować coś w panelu sterującym. Pokręcił głową i powiedział, że "nietypowe rozwiązanie", że "części na napięcie 6V" skasował za nic nie zrobienie poszedł sobie.

Macie Państwo jakiś pomysł?

0 0