Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

vito 108 2.2 cdi w638 99r nie działają światła przednie

02 Maj 2011 21:16 4906 4
  • Poziom 9  
    Witam. Nie działają mi przednie żarówki h4, h1 w porządku doświateł mijania, pod spodem h4 do świateł drogowych też ok ale jest w tych żarówkach h4 jeszcze jedno włókno które zapala się przełącznikiem w desce rozdzielczej i ma działać jako światło przeciwmgielne chyba bo można je włączyć albo przy włączonych światłach mijania jako dodatkowe albo przy włączonaych światłach mijania razem ze światłem tylnim przeciwmgielnym. Postojowe światło działa. Dodam że wszystkie bezpieczniki są sprawne. Nie wiem czy jest od tych świateł przekaźnik i gdzie on się znajduje bo sa 2 przekaźniki pod kierownicą i kilka pod fotelem kierowcy. Nie wiem czy to ma związek ze sprawą ale nie działają te światła chyba po stłuczce w tył samochodu bo wtedy uszkodziło świecę żarową w dogrzewaczu eberspacher d5wz po tej kolizi przez co nie działało i nie mam pojęcia czy mogło tez uszkodzić coś od tych świateł o których piszę. Dodam jeszcze że żąrówki są ok, włókna mają całe i nawet zakładałem nową żeby się upewnić, brakuje prądu na jednym styku wtyczki żarówki, chyba kabel pomarańczowy. Jest to chyba wersja hiszpańska jeśli ma to znaczenie. Ma ktos może opis bezpieczników i przekaźników do tego modelu w języku polskim??? Pomocy
  • Relpol przekaźniki
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bezpiecznik pod kierownicą to raz, dwa to mogła się rozwalić sama kaseta.
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 32  
    Przełącznik zespolony pod kierownicą , lub niedokręcona kaseta bezpiek, sprawdż masy.
  • Poziom 9  
    skrzynka bezpieczników pod kierownicą ok, przełącznik zespolony też bo wszystko działa oprucz świateł załączanych osobnym przełącznikiem umieszczonym na desce rozdzielczej po lewej strony od licznika, jest to przełącznik zespolony z regulacją wysokości reflektorów. Dzięki za zainteresowanie i próbe pomocy ale niestety nic z tych w/w nie jest trafione
  • Poziom 9  
    Znalazłem, przyczyną był zaśniedziały przewód.
    Zamykam temat.