Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę doradzić mi w kupnie AGD pralka,zmywarka,piekarnik,płyta,okap

03 Maj 2011 20:39 1867 1
  • Poziom 2  
    Witam

Proszę o pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty.Muszę kupić :
    1.Zestaw piekarnik do zabudowy (słupek)+płyta indukcyjna
    2.Kuchenka mikrofalowa najprostsza do zabudowy w słupek
    3.Okap
    4.Pralka 1200obrotów
    5.Zmywarka do zabudowy

Czytałam na coś na forum o ofertach 3rzeczy tej samej firmy +4ta za 1zł,ale nie wiem jakie firmy mają taką ofertę i czy jest nadal aktualna.
    Na wszystko chciałabym wydać ok 4tys.
  • Poziom 22  
    Ważne aby wszystko było z prawdziwej blachy nierdzewki INOX a nie ze stalowej malowanej na srebrno. Okap może będzie tańszy Amica, pralka lepiej kup górnoładowaną bez zbędznych wyświetlaczy ale z pokrętłami lub przyciskami regulacja temp, obrotów i wybór programów zaoszczędzisz na serwisie (łożyska i usterki el.) marki Bosch, Candy inne rzeczy najlepiej Bosch, na kuchence mikrofalowej możesz troche zaoszczędzić i kupić tańszą jakiejś mniej renomowanej firmy ale nie powinien to być Samsung ani Lg ani inne podejrzane firmy łącznie z tymi polskimi.

Nikt nic nie daje za darmo tymbardziej obcy jak dadzą Ci 3 rzeczy za darmo to niech Ci się nie wydaje że nie płącisz na czwartą.

Patrz ile na co gwarancji i niech Ci napisza wyraźnie w papierach bo potem rachunek wyblaknie a w sklepie Cię oleją. Kupowanie w droższych sklepach nie gwarantuje kupno lepszego sprzetu. Jak sprawdzasz ceny sprawdzaj konkretny dokładny typ urządzenia łącznie z literkami na końcu, jedna mała literka oznacza cenę +/- 100zł bo to inny model a człowiekowi może się wydawać że to to samo i że w tym sklepie jest tanio. Powodzenia