Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Proszę doradzić mi w kupnie AGD pralka,zmywarka,piekarnik,płyta,okap

03 May 2011 20:39 1933 1
  • Level 2  
    Witam

Proszę o pomoc w znalezieniu najkorzystniejszej oferty.Muszę kupić :
    1.Zestaw piekarnik do zabudowy (słupek)+płyta indukcyjna
    2.Kuchenka mikrofalowa najprostsza do zabudowy w słupek
    3.Okap
    4.Pralka 1200obrotów
    5.Zmywarka do zabudowy

Czytałam na coś na forum o ofertach 3rzeczy tej samej firmy +4ta za 1zł,ale nie wiem jakie firmy mają taką ofertę i czy jest nadal aktualna.
    Na wszystko chciałabym wydać ok 4tys.
  • Level 22  
    Ważne aby wszystko było z prawdziwej blachy nierdzewki INOX a nie ze stalowej malowanej na srebrno. Okap może będzie tańszy Amica, pralka lepiej kup górnoładowaną bez zbędznych wyświetlaczy ale z pokrętłami lub przyciskami regulacja temp, obrotów i wybór programów zaoszczędzisz na serwisie (łożyska i usterki el.) marki Bosch, Candy inne rzeczy najlepiej Bosch, na kuchence mikrofalowej możesz troche zaoszczędzić i kupić tańszą jakiejś mniej renomowanej firmy ale nie powinien to być Samsung ani Lg ani inne podejrzane firmy łącznie z tymi polskimi.

Nikt nic nie daje za darmo tymbardziej obcy jak dadzą Ci 3 rzeczy za darmo to niech Ci się nie wydaje że nie płącisz na czwartą.

Patrz ile na co gwarancji i niech Ci napisza wyraźnie w papierach bo potem rachunek wyblaknie a w sklepie Cię oleją. Kupowanie w droższych sklepach nie gwarantuje kupno lepszego sprzetu. Jak sprawdzasz ceny sprawdzaj konkretny dokładny typ urządzenia łącznie z literkami na końcu, jedna mała literka oznacza cenę +/- 100zł bo to inny model a człowiekowi może się wydawać że to to samo i że w tym sklepie jest tanio. Powodzenia