Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

internet w laptopie w(win.7) przez komórkę

04 Maj 2011 22:18 4124 6
  • Poziom 8  
    Posiadam dodatkową kartę sim tylko na Internet (sieć era) i mam telefon komórkowy
    z dwoma simami (Hong Kong). W komórce internet chodzi OK a ja chciałbym mieć go laptopie poprzez Bluetootha. Oba urządzenia widzą się wzajemnie, ale nie udaje mi się uzyskać internetu w laptopie. Czy do tego trzeba specjalnego programu
    jeśli tak to jakiego? Czy też może trzeba to jakoś skonfigurawać tylko jak?
    Bardzo proszę o pomoc, może ktoś już z czymś takim miał do czynienia.

Proszę powstrzymać się ze zbyt dużą ilością znaków zapytania - zbędne usunąłem. Dodatkowo, proszę uzupełnić informację tak, by post był zgodny z pkt. regulaminu 3.1.15(brak chociażby modelu telefonu). [piterus99]
  • Poziom 16  
    Do takich rzeczy Nokia ma swojego Nokia PC Suite 7.1.60.0 ,program darmowy .Ty nie masz Nokia mniemam . Drogą dedukcji zobacz czy twój HTC tudzież inny producent nie udostępniają podobnego rozwiązania firmowego to raz
    Dwa : opcje ewentualnego udostępnienia i konfiguracji powinienes przeprowadzić po stronie telefonu .
  • Poziom 8  
    Przepraszam postaram się sprostać wymogom. Ten telefon to Vordon T5000
    bardzo popularny ostatnio na Allegro jest i w chwili obecnej w sprzedaży.
    A może trafię na kogoś kto ma taki telefon i udało mu się przekazać za jago pomocą internet do laptopa a jeszcze dodatkowa zechce się podzielić wiedzą.
    Poprzednio miałem Ericssona i na stronie ery jest stosowny program do połączenia.
    Nie próbowałem ale myślę, że on się nie nadaje do mojego telefonu.
    W telefonie jest mnóstwo różnych profili do ustawienia jednak moja wiedza na ten temat jest zbyt mała abym sobie dał radę. Gdyby ktoś z szanownych
    użytkowników Elektrody zechciał mną nieco pokierować to sądzę, że mogło by
    się to udać. Wydaje mi się, że telefon produkowany na cały świat (bez simluków)
    musi mieć taką możliwość.
  • Poziom 1  
    A czy mógłbyś podać gdzie jest ten program na stronie ery, bo może jest tam coś apropo samsunga corby. Dzięki!
  • Poziom 8  
    Na stronie ery po wpisaniu mojego telefonu (Erikson) w programach do pobrania
  • Poziom 9  
    Moze najlepszym sposobem bedzie zainstalowanie czegos takiego jak JoikuSpot dla Nokii. Sam z tego kozystam i jestem zadowolony. Lacze sie przez WiFi z telefonem. Musi byc podobny program na Android. Powodzenia
  • Poziom 8  
    Mam jeszcze jeden problem a mianowicie gdzie w telefonie vordon t500
    można zwiększyć siłę głosu w słuchawce szukam szukam i nic a przecież
    gdzieś to musi być.