Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik Mastercook M8EKP FX - praca wentylatora termoobiegu

Polewoj 04 Maj 2011 23:44 3182 2
  • #1 04 Maj 2011 23:44
    Polewoj
    Poziom 8  

Witam !

Mam pytanie do właścicieli/użytkowników/ serwisantów piekarnika Mastercook M8EKP FX.
    Wydaje mi się, że termoobieg powinien działać tylko w pozycjach na których umieszczony jest symbol wentylatora.
    Proszę o informację co jest przyczyną, że wentylator termoobiegu pracuje w każdej pozycji pokrętła wyboru funkcji?
    Czy mogę prosić o podpowiedź co należy sprawdzić lub wymienić, aby przywrócić poprawną pracę piekarnika?
    Piekarnik jest już po okresie gwarancyjnym.

z pozdrowieniami:

POLEWOJ

0 2
  • #2 05 Maj 2011 22:38
    peter falk
    Specjalista AGD

Polewoj napisał:

Wydaje mi się, że termoobieg powinien działać tylko w pozycjach na których umieszczony jest symbol wentylatora.

Dobrze Ci się wydaje. Do wymiany przełącznik funkcji.

0
  • #3 06 Maj 2011 08:07
    skryn
    Admin grupy AGD

Polewoj napisał:
    Mam pytanie do właścicieli/użytkowników/ serwisantów piekarnika Mastercook M8EKP FX.
    Proszę o informację co jest przyczyną, że wentylator termoobiegu pracuje w każdej pozycji pokrętła wyboru funkcji?
    Czy mogę prosić o podpowiedź co należy sprawdzić lub wymienić, aby przywrócić poprawną pracę piekarnika?
    Piekarnik jest już po okresie gwarancyjnym.

Każdorazowe wybranie jakiejkolwiek funkcji powoduje załączenie się i ciągłą pracę wentylatora chłodzącego.
    Stąd zapewne masz wrażenie, że działa Ci silnik termoobiegu, a to pracuje wentylator.

0