Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator DVS-08LEA i hasło..

05 Maj 2011 17:33 6342 4
 • Poziom 14  
  Witam,
  Klient zakupił dwa DVS-08LEA i ustawił hasła. Teraz nie może się zalogować do systemu bo nie pamięta tych haseł. Dystrybutor każe odsyłać. Czy jest jakiś sposób na przywrócenie rejestratora do ustawień fabrycznych??. Pytam bo wysyłka kłopotliwa a może sama operacja jest nie skomplikowana.
 • Poziom 10  
  Witam!
  Właściwie to przyłączę się do tematu, bo Dahua to to samo, co BCS. Mam podobny problem: sam poustawiałem hasła w rejestratorze, a teraz, kiedy chcę go sprzedać, powinienem wyczyścić wszystko. Wszedłem w "Ustawienia" i wybrałem "Domyślne", ale hasła nie uległy zmianie, tylko zresetowały się pewne funkcje. Ja już nie pamiętam, jakie hasła nadałem userom "default", "666666" i "888888", pamiętałem tylko hasło "admina", więc je ustawiłam ponownie na "admin", ale co z resztą? Instrukcja jest tak napisana, że mogłoby jej wcale nie być. Spodziewałem się, że logując się na admina i zmieniając hasła pozostałym userom nie będę musiał podawać ich bieżącego hasła! Jeśli na pokładzie jest linux (a chyba jest), to jest to kompletnie niekonsekwentne!
  Co w tej sytuacji robić?
 • Poziom 14  
  Niestety nie udało się rozwiązać problemu. Konieczna była wysyłka na serwis, gdzie ustawiono wszystko jak było po zakupie. Dziwna polityka firmy, która nie daj możliwości resetu zapomnianego hasła.