Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xbox 360(xeon)Liteon/Benq nie czyta płyt?

szefxxx 05 May 2011 23:55 3911 4
    szefxxx
    Level 20  
    Witam serdecznie,

mam pewien dziwny kłopot ze swoją konsolką.Wczoraj czyściłem konsolkę z kurzu i nałożyłem nową pastę pod CPU i GPU.Wszystko działało.Dziś po zainstalowaniu dysku twardego do konsoli chciałem dokonać z płytki aktualizacji dasha.Chyba płytka była źle nagrana bo aktualizacja nie wskoczyła.Teraz mam kłopot,gdyż napęd nie czyta żadnych płytek(konsola nie jest przerabiana),a gry w które grałem to oryginały.Przedmuchałem napęd sprężonym powietrzem,wyczyściłem soczewkę alkoholem i dalej to samo.Napęd jest podpięty poprawnie.Po włożeniu płytki konsolka zakręci raz lub dwa płytką i nic więcej się nie dzieje.Na wszelki wypadek zgrałem z napędu FW z kluczem(?) przez dos flashera.Co mogę w tej sytuacji zrobić??
    Prosiłbym serdecznie o pomoc:)

pozdrawiam serdecznie,

Szefxxx;)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Bimer535
    Level 20  
    jeżeli to wina błędnej aktualizacji to uruchom konsolę trzymając cały czas przycisk sync (ten mały co łączy pada z konsolą) i trzymaj aż do czasu kiedy pojawi się menu konsoli.Jeśli masz pecha i akurat padł napęd to wgraj klucz odczytany do innego napędu i będzie dobrze.
    szefxxx
    Level 20  
    Dziękuję za odpowiedź:)Spróbuję właśnie tak zrobić i dam znać jak poszło.Aktualizacja w ogóle nie wskoczyła.Bo po włożeniu płytki nic się nie pokazało w stylu "Czy chcesz dokonać aktualizacji"Po prostu załadował się normalnie Dash.Co powoduje przytrzymanie tego przycisku???

Pozdrawiam serdecznie,

Szefxxx;)
    ebry
    Level 30  
    Jest to reset pamięci podręcznej.
    szefxxx
    Level 20  
    Dzięki bardzo za pomoc:)Problemem okazał się kabel SATA,który się wypina z napędu przy poruszaniu np. przestawianie itp. konsolą;)