Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt z peugeota 206

phenobarbidoll 08 Lis 2004 17:19 1148 4
  • #1 08 Lis 2004 17:19
    phenobarbidoll
    Poziom 10  

mam zwyklego fabrycznego kaseciaka ( blaupunkt ), jest podlaczony do wyswietlacza w desce, do zmieniarki ( fabryczny clarion ) i pilota przy kierownicy ( tez fabryczny ) niestety nie posiada wyjscia do podpiecia wzmacniacza
    1. czy ktos z Was probowal podpiac jakos wzmacniacz do tego radia albo wie jak to zrobic?
    2. czy w przypadku podpiecia innego radia ( np. tez blaupunkta ) bedzie ono obslugiwalo zmieniarke, wyswietlacz i pilota?
    prosze o jakiekolwiek info, nie chce eksperymentowac...
    wzmacniacz juz mam ( lanzar vibe 230 ) ale on nie posiada wejscia "glosnego sygnalu"... natomiast co do radia to blaupunkt ( paris RCM 127 ) ktorego sprawdzalem - owszem chodzi - ale nie steruje zmieniarka ( chociaz posiada DMS ) pilotem i wyswietlaczem...

0 4
  • #2 08 Lis 2004 23:30
    djlj24
    Spec od car audio

1. Nie ma wyjścia na wzmacniak.
    2. Nie będzie.

0
  • #3 08 Lis 2004 23:50
    trumnica
    Poziom 17  

Rozbierz radio i podepnij się pod końcówke mocy. ( na wejścia i może być potrzeba przez kondensatory okk 2,2u )

0
  • #4 09 Lis 2004 18:52
    phenobarbidoll
    Poziom 10  

a czy w takim przypadku poglasniajac radio potencjometrem sygnal do wzmacniacza tez bedzie glosniejsz?
    chodzi mi o to zeby wzmacniacz nie gral stale z jednakowa glosnoscia, tylko zeby zmieniala sie ona tak samo, jak glosnosc radia.

0
  • #5 09 Lis 2004 23:08
    trumnica
    Poziom 17  

Oczywiście żę tak.

0