Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szafy RackSzafy Rack
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wprowadzono nieautoryzowaną zmianę Produktu Windows - Piracki key?

07 Maj 2011 21:58 4952 3
  • Poziom 20  
    Witam.
    Włączam windowsa (vista x64 oem, oryginalny, ale nie aktywowany, bo niedawno był format), a tu komunikat:
    wprowadzono nieautoryzowaną zmianę Produktu Windows, i niżej:
    Procesor Zabezpieczeń Zgłosił błąd niezgodności pliku systemowego
    Microsoft mówi, że to wina antywirusa, cyt:
    Cytat:
    Jeden z tych kodów błędów jest zgłaszany, ponieważ używane oprogramowanie antywirusowe lub do zarządzania prawami cyfrowymi (DRM, Digital Rights Management) jest niezgodne z systemem Windows Vista. Należy skontaktować się z producentem oprogramowania antywirusowego lub DRM w celu uzyskania wersji zgodnej z systemem Windows Vista, a następnie ponownie aktywować system Windows Vista.

Co prawda, jest mały problem... panel sterowania nie działa, ogólnie z funkcji systemowych mało co działa...
    Więc co mam zrobić? Problem jest bardzo poważny.
    Za to, dodam inną rzecz:
    miałem taki problem, że tak:
    Vista to OEM, wersja x64, Home Premium. Po którymś formacie, właściwie po formacie po zmianie k. graficznej, dostałem komunikat, że windows jest piracki... a jest on w 200% legalny, mam ładną mieniącą się płytkę, opakowanie, itp...
    Co ja mam zrobić?
    BŁAGAM o pomoc.

Nie wiem, co ja mam zrobić z cd-keyem, i z tym problemem... Po prostu, powoli zaczynam nienawidzić windowsa.
    Miałem na próbę linuxa, ubuntu, i po prostu był wspaniały.
    W przeciwieństwie do windowsa, który jest dziurawy jak ser szwajcarski, po prostu beznadzieja.
    Jestem zawiedziony produktem Microsoftu. O ile kompilatory robią świetne (Sam korzystam z VB.NET i CPP, i są po prostu świetne), o tyle windowsy beznadziejne. A przynajmniej vista.

EDIT:
    Ściągnąłem patcha, który niby to naprawia:KB931573
    I NIE DZIAŁA! Pisze, że jestem ofiarą piractwa komputerowego. Nie mogę po prostu, aż bym tutaj napisał kilka pięknych słów, ale powstrzymam się.
    Kurcze, co ja mam zrobić, no do diabła, mogę zrobić zdjęcie płytki, cd-keya, i klucza aktywacyjnego który nie działa.
    Wszystko oryginalne! To przepraszam, jeśli ktoś wymieni np. kartę graf., to musi kupić kolejnego windowsa!?
    To jest jakaś paranoja...
  • Szafy RackSzafy Rack
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    1. Przeczytaj licencję OEM. Nikt nie kazał Ci tego kupić, decyzje podjąłeś samodzielnie.
    2. Czy spróbowałeś aktywacji Windowsa przez telefon?
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 30  
    Od visty jest dla OEMa wprowadzony limit ilosci aktywacji.Jak ma się w opisie "serwisowanie pecetow" wypadałoby to wiedzieć, tym bardziej ze jak to rozwiązanie zostało wprowadzone to wywołało spory szum w mediach i internecie.
  • Szafy RackSzafy Rack
  • Poziom 20  
    Z problemem z tematu już sobie poradziłem, więc koniec tematu.