Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wózek widłowy Toyota 7- wyskakuja różne błędy.

09 Maj 2011 14:51 5640 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Mam u siebie Toyote 7FDF30 z 2003r i wyskakują mi różne błędy, tj : 71. 62. 61. 54. 67 , nie wiem o co chodzi, ale wózek jak na razie działa bezproblemowo, co najwyżej miałem problem z akumulatorem, ale to już załatwione. Pytanie: czy te błędy zostały po tym jak wózek miał słabe napięcie z akumulatora czy jak ?
  • Poziom 1  
    Nie jest to powodem słabego akumulatora, są to czujniki rozmieszczone w różnych częściach wózka takich jak maszt,zawieszenie,hydraulika,siłownik stabilizacji itd..
  • Poziom 1  
    Witam błąd 71 to błąd z położenia zwrotnicy tylnego zawieszenia po prawej stronie u góry zwrotnicy masz potencjometr albo nawalił albo masz tak wyrobione zawieszenie że podaje nieprawidłowy odczyt 62,61 to prawdopodobnie z masztu albo masz odłączoną wtyczkę miedzy masztem a przednim mostem tam sie znajduje
  • Poziom 1  
    Te błędy dotyczą systemu SAS. Elektronika znajduje sie z przodu po prawej, obok
    rozdzielacza. Czujniki umieszczone są w różnych punktach wózka w zależności
    od kontrolowanej funkcji. Jeśli chcesz więcej wiadomości napisz goga1947(malpa)o2.pl
  • Poziom 10  
    Witam
    Ponownie mam z Toyotą. Tym razem wyskakują błędy EH3-3, EH2-3, E51-1, EH1-3 - przestaje działać hydraulika - czy może to być związane z joystickiem ?