Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator av760m-po brak ustawień ip w menu

Slon77ik 09 Maj 2011 21:35 2320 7
  • #1 09 Maj 2011 21:35
    Slon77ik
    Poziom 2  

Witam.
    Mam problem z rejestratorem. Dwa lata temu zainstalowałem klientowi rejestrator, podłączyłem go internetu konfigurując stały numer ip w menu. Język użytkownika został ustawiony na polski. Rejestrator jest używany tylko od wiosny do jesieni. Rok temu został podłączony ponownie, działał bez problemu. W tym roku okazało się że w menu, w pozycji zaawansowane nie ma pozycji sieć, nie ma też pozycji kopia. Po pozycji system jest od razu info o hdd. Zresetowałem rejestrator, raz poprzez opcję w menu i dwa razy poprzez zworkę na płycie głównej. Niestety to nie pomogło, na dodatek znikł język polski, a do wyboru są tylko trzy języki azjatyckie i niemiecki (dobre i to).
    Co można zrobić z takim menu? Dostęp do sieci jest potrzebny.
    Pozdrawiam.
    Dominik

0 7
  • #2 17 Maj 2011 12:14
    ironmzes
    Poziom 14  

może soft trzeba aktualizować.

0
  • #3 17 Maj 2011 13:06
    Slon77ik
    Poziom 2  

Dowiedziałem się że "ten typ tak ma" tzn zdarza mu się zgubić coś w menu. IP i hasło zmieniłem poprzez program video server. Po resecie miał domyślne IP.

0
  • #4 17 Cze 2011 14:41
    benek31
    Poziom 10  

Mam problem z takim samym rejestratorem , odkupiony od firmy , zalozone haslo poprzedni wlasciciel niestety nie pamieta go , czy jest jakas metoda aby ominac haslo i wejsc do menu rejestratora , albo czy istnieje jakas mozliwosc resetu ktory przwraca ustawienia fabryczne w tym tez haslo na 0000?

0
  • #5 17 Cze 2011 16:14
    Slon77ik
    Poziom 2  

Na płycie głównej jest gniazdo na zworkę, takie jak w kompie do resetu bios. Trzeba zewrzeć i odpalić rejestrator na jakieś 30s.

0
  • #6 08 Maj 2012 17:16
    marcin_walczak
    Poziom 10  

Witam, podepnę się pod temat, kolega przywiózł mi dzisiaj taki właśnie rejestrator aby zgrać materiał... Proszę o podpowiedź, nie mam płyty z oprogramowaniem nie ma portu USB, czym to zgrać??
    z góry dzięki za podpowiedź
    pozdrawiam

0
  • #7 08 Maj 2012 17:45
    Slon77ik
    Poziom 2  

Poszukać programu bo to chyba jedyna metoda.

0