Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pralka polar pfl 1000-kontrolka wyczyść filtr

polonia20 09 May 2011 22:02 12092 2
    polonia20
    Level 2  
    Witam posiadam pralkę polar pfl 1000 już trzy lata.Mój problem polega na tym, że po programie zasadniczym ma nastąpić płukanie i wtedy zapala się kontrolka wyczyść filtr.Filtr wyczyszczony, układ odpływowy sprawdzony,jedynie nie daje mi spokój wirnik pompy ponieważ kręcąc nim on tak jakby przeskakiwał nie mam pojęcia jak on ma się w tej sytuacji zachowywać.
    Proszę o jakąś poradę czy dam rade jeszcze coś sam sprawdzić czy może kupić odkamieniacz lub wezwać serwis ???

Mod. ROBSON33
    Regulamin 3.1.13. (10.9, 15)
    Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
    lukaszmichal
    Level 12  
    wezwij serwis, no chyba ,że: pralka nie wypuszcza wody do konca lub w nieco dłużyszm czasie ,zatem należałoby sprawdzić zarówno wydajność pompy odpływu jakże i sam odpływ (być może masz zawór z kulką na odpływie- i on sie zatkał)istnieje takze mozliwość kolejna-żona bądz ktoś kto umie włączyć pralkę:)uprał coś na stałe i to coś(tutaj może być pełna dowolność- tkaniny różnego rodzaju)zostało w pralce co ogranicza możliwośc odpływu wody z polara.Wówczas koniecznością jest ułożenie pralki na jej tylnej części bądź zdemontowanie frontu i rzecz najwarzniejsza-- zdemontowanie węża łączącego zbiornik z pompą odpływu.Tam może sie okazać ze to coś co tam jest jest przyczyną tego co nie zgadza sie w ogolnym bilansie prania: rzeczy wlozone= rzeczy wyjęte, to równanie nie jest spełnione:")No ale jakby co to wezwij serwis ktory moze sprawdzic wezyk hydrostatu sam hydrostat zczytac bledy wykluczyc uszkodzenie modułu domino.
    pozdrawiam
    polonia20
    Level 2  
    Witam po poradach doszłem do odływu z kulką ,od bębna i tam właśnie znalazłem skarpetki i jakąś szmatke bardzo dziękuje za pomoc,pralka odzyskała życie i mam nadzieje ze na długo ,jeszcze raz dzięki...:D:D.