Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon, ip4600, migajace na przemian diody 10x

09 Maj 2011 23:57 6619 6
  • Poziom 1  
    Witam.
    Problem wygląda następująco: Po włączeniu drukarki, pojawia się mniej więcej taki komunikat - drukowanie nie powiodło się, odłacz kabel zasilający drukarkę i ...skontaktuj się z serwisem.
    Diody migają na zmianę, 10 razy...
    Baaardzo prosze o pomoc.
  • Sklep HeluKabel

• Poziom 34  
    błąd: B200 VH monitor error - sprawdź napięcia na głowicy!!! Czyli brak kontaktu w karetce, lub : uszkodzona głowica, uszkodzony zasilacz, uszkodzona płyta główna.
  • Sklep HeluKabel
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 11  
    Witam
    mam ten sam problem. Dioda pomaranczowa miga 10 razy na przemian z zieloną. W karetce mam zamontowane pojemniki z chipami pokazującymi zawsze pelne pojemniki z tuszem. Pracują juz dlugo, nigdy nie bylo z nimi problemu. Drukarka pokazuje pelne pojemniki przy podniesionej pokrywie drukarki. Jak ją opuszcze to wyskakuje ten blad. Dysze były drożne, jeszcze 2 dni temu udało mi się pomimo tego błędu, za ktoryms razem uruchomic drukarkę. Dzisiaj juz za nic nie mogę. Kasowanie bledu nie pomaga. Czy da sie jakos wylaczyc sprawdzanie bledow przez drukarke ? Zaklejalem styki z tylu karetki. Zakleilem czerwone zolte i zielone wg opisu. Drukarka drukowala, chodzila, nie pobierala jednak zadnego tuszu.

• Poziom 34  
    Masz zwaloną głowicę. Samochód bez silnika tez nie pojedzie.