Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Romano injection system. Może ktoś podać nazwę lub odpowiedni plik?

mlody003 10 May 2011 17:42 2159 3
    mlody003
    Level 9  
    Witam
    Wiem że już były tematy o tym ale ściągnąłem oprogramowania podane przez was w innych tematach "omvl " i zaniosłem do specjalisty od gazu ale powiedział że to nie o to chodziło może mi ktoś podać nazwę lub plik wstawić jaki program potrzebny jest do tej instalacji do wyregulowania jej, kompletny nie oprogramowanie do doklejenia do innego programu. albo może da się jakiś inny komputer wstawić zamiast obecnego ? Mam alfę 156 2001 sprowadzoną z Włoch z tą instalacją i jeszcze jedno może wie ktoś czy gdzieś w okolicy Kraków -Tarnów zajmuje się ktoś takimi instalacjami
    manio123
    Level 34  
    nie znajdziesz nikogo kto się zajmuje dokładnie taką instalacją bo to egzotyka w pewnym sensie. W pewnym sensie bo to faktycznie wyrób AEB . Można spróbować komunikować się z tym sterownikiem , ale podałeś za mało informacji i nie wiadomo nawet jako to jego wersja. Możesz zamiast tego sterownika zainstalować sterownik elpigaz , omvl , zavoli czy king. Poszukaj warsztatu zajmującego się montażem którejś z nich. Nie licz jednak , że będzie się komuś chciało dłubać w takim starociu , tym bardziej, że pewnie i pozostałe komponenty już swoje przeżyły i proszą o śmietnik.
    Podaj jakieś precyzyjne informacje i sterowniku, jaki ma opis na obudowie , czy tabliczce bo to pewnie bezpośredni odpowiednik nie produkowanego już omvl bez litery N i taki soft pewnie zadziała , tyle że nie będzie logo romano-ris tylko omvl-reg
    mlody003
    Level 9  
    a jeśli zmienię komputer na inny np od elpigaz czy muszę zmieniać również listwę wtryskową i wtryski ??
    mlody003
    Level 9  
    wie ktoś coś na ten temat ?