Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Corolla e12 (2004r). "Pikanie" Alarmu w radiu.

epi92 11 May 2011 18:50 3246 2
    epi92
    Level 16  
    Witam.
    Mam ten samochód od nowości i od chwili wyjazdu z salonu pojawiło się denerwujące "pikanie" w radiu. Sygnał jest przy włączonym radiu i przy słuchaniu muzyki z płyt CD. Czytałem na forum corolli, lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie która by mnie satysfakcjonowała.
    Mam 2 takie Toyoty i obie mają to samo.
    Dodam ze wszystkie dodatkowe funkcje mam wyłączone.
    Wie może ktoś co powoduje te pikanie?
    pioart
    Level 38  
    Witam
    Nie wiem co wyłączałeś , ale tego typu objawy wskazują na włączoną funkcję ARI , ostrzeganie zdarzeniach drogowych / informacje dla kierowców/. Sprawdź .
    epi92
    Level 16  
    Wyłączyłem funkcję PTY, TA, ATS. wszystko co było możliwe. proszę nie pytać mnie co oznaczają te skróty bo sam nie wiem. Ale przy włączonych tych funkcjach, jak i bez nich radio dalej pika. z tego co czytałem na forum toyoty, ktoś zajeżdżał do ASO i pytał o to. odpowiedz: "tak to już musi być". Dla mnie to nie jest satysfakcjonująca odpowiedz. Chce się tego pozbyć jak najszybciej.
    ma ktoś na to jakaś rade?

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

pioart wrote:
    Witam
    Nie wiem co wyłączałeś , ale tego typu objawy wskazują na włączoną funkcję ARI , ostrzeganie zdarzeniach drogowych / informacje dla kierowców/. Sprawdź .

Dobra, a jak to mam sprawdzić. Bo pierwszy raz w życiu słysze o takiej fukcji. nawet nie jestem pewny czy moja carolla ma cos takiego.