Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Packard Bell LJ65 win 7 64 bit problem z systemem

vans 38 11 Maj 2011 20:04 1382 1
  • #1 11 Maj 2011 20:04
    vans 38
    Poziom 13  

Witam mam pewien problem z systemem na moim Packard Bellu, wczoraj wszystko było w porządku ale dzisiaj po uruchomieniu laptopa coś się pomieszało w systemie większość ikon do aplikacji systemowych wygląda tak:

gdy kliknę w ikonę to nic się nie dzieje.

Kolejny problem to ikona głośnika w pasku systemowym, jest ona przekreślona tak jakbym wyłączył dźwięk, ale jak włączę np winampa to jest dźwięk, gdy kliknę w ikonę głośnika to pojawia mi się coś takiego:

Kolejny problem polega na tym że gdy próbuje włączyć np msconfig to pojawia się taki komunikat:

Kolejny problem jest gdy chcę np coś odinstalować w panelu sterowania dodaj i usuń programy, gdy chcę odinstalować jakiś program to pojawia się taki komunikat:

Gdy chcę coś zmienić w systemie np dodać nowe konto użytkownika lub zmienić typ konta, lub uruchomić rozwiązywanie problemów to po kliknięciu nic się nie dzieje. Nie mam dostępu do większości narzędzi systemowych, gdy np chcę uruchomić menedżer urządzeń to pojawia się następujący komunikat:

Co się mogło stać? wczoraj przed zamknięciem systemu pracowałem na wirtualnej maszynie na windowsie XP w programie Protel, projektowałem płytkę, ponieważ na win 7 nie uruchamiał mi się ten program. Zamknąłem system xp w wirtualu, wyłączyłem wirtualną maszynę i przeprowadziłem konserwację systemu w programie TuneUp Untilities, była to automatyczna konserwacja która znalazła kilka problemów i je usunęła, następnie wyłączyłem laptopa.

0 1
  • #2 12 Maj 2011 11:10
    rci
    Poziom 15  

Próbowałeś przywracania systemu?

0