Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Manta 2011 kolorowe pionowe pasy na matrycy

15 Maj 2011 21:24 3763 9
  • Poziom 21  
    Witam, TV Manta 2011, po włączeniu zasilania na matrycy są pionowe paski kolorowe, matryca powoli wyciemnia się ale chyba nie podświetlenie, a treść obrazu. Po odłączeniu taśmy sygnałowej matryca świeci na biało i wie wygasza się. Matryca ma oznaczenie HT201V01-101. Nie wiem czy ma być zasilana 5 czy 12V. Nie mam też schematu do tego telewizora/monitora. Po podłączeniu euro i anteny jest dźwięk. Proszę o pomoc w diagnozie usterki. Pozdrawiam
  • Moderator
    Może napisz coś więcej o tym wynalazku, jaki zasilacz, płyta? Napięć przy złączach nie podano?
  • Poziom 40  
    Manta wstawiała do swoich tv takie matryce jakie mogła kupić w danej chwili. Matryca HT201V01 prod. Hydis jeżeli ma zacisk 50 pin na flexę sygnałową można zastąpić matrycą CMO typ V201V.. i do niej bez problemu są dane. MB ma w Mancie przełącznik ze zworką do ustawiania nap. zasilania różnych matryc i dlatego jak ktoś się bawi tą zworką to taki efekt. Jeżeli ta matryca HT201V.. ma gniazdo na wtyk 41 pinowy to można wstawić LC201V...
    Z pozyskaniem nowych matryc tego typu nie ma problemu, chyba za wyjątkiem Sharpa bo i takie tam też montowała.
  • Poziom 21  
    U mnie jest matryca 50 PIN. Napięcie zasilania 5 V jest. SATGAL - rozumiem ze na 100% uwalona u mnie jest matryca? Masz takową na sprzedaż?

Pozdrawiam - Egon-tv
  • Poziom 40  
    Aktualnie są CMO nowe na aukcji w cenie za karton z 5szt 220zł lub 60zł za 1 szt u innego.
  • Poziom 21  
    satgal napisał:
    Aktualnie są CMO nowe na aukcji w cenie za karton z 5szt 220zł lub 60zł za 1 szt u innego.

Witam,

Szukałem ale nie mogę ich znaleźć. Wskaż proszę numer aukcji.

Pozdrawiam
  • Poziom 40  
    Jest tam wyszukiwarka i wystarczy wpisać: Matryce 5 sztuk . A jak wejdziesz w zawansowane to można znalezć w aukcjach już zakończonych inne oferty.
  • Poziom 21  
    Witam, właśnie wystawiono te matryce. Model to V201 V1-T01.

Czy jest to zamiennik 1:1 bez żadnej przeróbki.

Z poważaniem

Egon
  • Poziom 40  
    Hydis nie widziałem nigdy, a Manta wstawiała te V201. PDF jest do niej na Google.
  • Poziom 21  
    Matryca wymieniona - temat zamknięty - dziękuję satgal za pomoc.