Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skype nie wykrywa mikrofonu - w Google Talk mikrofon działa normalnie

bartoszka1996 17 Maj 2011 16:55 2651 2
  • #1 17 Maj 2011 16:55
    bartoszka1996
    Poziom 2  

Witam
    Mam taki problem, otóż gdy rozmawiam (dzwonie) przez GG/Google Talk rozmowy przebiegają normalnie, wszystko słychać, jest ok.
    Jednak gdy włączam Skype to mikrofon przestaje jakby pracować, w ustawieniach nagrywania dźwięku pokazuje mi pod mikrofonem "obecnie niedostępne" (gdy skype wyłączony wszystko wraca do normy - pisze tam gotowe i mikrofon działa). W ustawieniach Skype gdy mowie do mikrofonu pasek się nie porusza, a rozmówca (ani rozmowa testowa) mnie nie słyszą. Sprawdzałem dwa różne mikrofony i jest tak samo, dopiero gdy podłączę inną kartę dźwiękową (bezprzewodowe słuchawki na USB) Skype zaczyna normalnie działać. Dodam jeszcze, że kiedyś wszystko było dobrze, jednak nie pamiętam dokładnie kiedy zaczęło nie działać, ponieważ nie korzystam ze Skype za często (za duże obciążenie zasobów kompa).

Karta dźwiękowa: Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]
    System: Win 7

PS. Resztę mogę podać jak będzie potrzebna.

Z góry dzięki za odpowiedź i pomoc.

• #2 17 Maj 2011 19:51
    452387
    Usunięty  
  • #3 17 Maj 2011 20:23
    bartoszka1996
    Poziom 2  

nie nie pomogło tam jest wybrany mikrofon jednak czegokolwiek nei wybiore np wejscia liniowego do ktorego podlaczona mam wieze to skype rowniez nie wykrywa z neij dzwieku
    Zdjecie w zalaczniku

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME