Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Terra Vari 2T dławi się na wysokich obrotach

argac 18 May 2011 09:33 5095 3
    argac
    Level 9  
    Witam.
    Mam traktorek jak w temacie. Generalnie silnik pracował dobrze, ale od pewnego czasu zaczął się dławić na wyższych obrotach. Np. jadąc z przyczepką przyspieszam i silnik dławi się, spadają obroty i czasami gaśnie. Tak samo z glebogryzarką. Pod obciążeniem na wysokich obrotach silnik nie daje rady. Rozebrałem gaźnik, wyczyściłem i skręciłem. Odpala bez problemu, ale nadal nie pracuje właściwie.
    Jak wyregulować gaźnik ? Są tam trzy śruby: jedna od wolnych obrotów, druga ze sprężynką od dawki powietrza (tak myślę) i jeszcze jedna od jakiejś dyszy (ale tej się chyba nie rusza).
    Proszę o poradę jak krok po kroku wyregulować gaźnik.
    Jaki powinien być prawidłowy odstęp na stykach (platynkach) ?
    Ile mm przed GMP powinna przeskoczyć iskra (może mam rozregulowany zapłon) ?
    Na którym ząbku powinna być ustawiona sprężynka od tej blach która reguluje obroty ?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    maciu81
    Level 12  
    Witam.
    Ja bym radził zacząć od wymiany filtrów (powietrza,oleju)bawienie sie gaźnikiem odstaw na potem
    polny1975
    Level 1  
    Witam. Jestem nowy i mam pytanie z innej beczki. Mam do kupienia Terre w dobrym stanie mało chodzona i z osprzętem i pełna dokumentacją od kogoś kto ją kupił w jakiejś Agromie czy czymś takim dawno temu za tamtych czasów. Gość chce za nia 1800 zł. i tu moje pytanie czy jest to tobry zakup. Dzieki za podpowiedzi.Polny.
    maciu81
    Level 12  
    Witam
    Czy warto kupić Terra Vari 2T? to tylko zależy do jakich prac ma służyć
    ale ogólnie to za te pieniądze to raczej warto jeśli jest w dobrym stanie
    pozdrawiam