Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TOSHIBA S1410 - Hasło po wymianie dysku

advsystems 18 May 2011 14:07 2135 5
    advsystems
    Level 10  
    Witam serdecznie !

W moje ręce wpadł laptop Tohiba S1410 z padniętym dyskiem. Wymieniłem dysk no i pojawiło mi się hasło zabezpieczające sprzęt przed zmianą konfiguracji. Jak pozbyć się tego problemu? Dodam że wsadzenie ponownie starego - uszkodzonego dysku nie rozwiązuje problemu - nadal mam hasło. Help
    advsystems
    Level 10  
    Reset biosu nie pomaga, odnośnie trybu awaryjnego to nie docieramy do tego puku bo hasło pojawia się na poziomie biosu przed bootowaniem
    advsystems
    Level 10  
    Tylko że nie mamy tutaj do czynienia z sytuacją w której hasło zabezpiecza prawa osób trzecich gdyż komputer jest od jakichś 3 lat po gwarancji. Jako właściciel komputera chyba jeszcze mogę wymienić dysk i zapytać na forum jak rozwiązać problem - może ktoś np. wie czy toshiba jest w stanie w autoryzowanym punkcie serwisowym coś takiego zrobić bo niestety do tej pory jedyna informacja jaką od nich dostałem jest taka że produkt jest wycofany z obsługi serwisowej.
    Natomiast jeśli zdarzy się tak że ktoś poda metodę łamiącą prawo obowiązujące na terenie RP to oczywiście liczę się z tym że Moderator usunie taki wpis przez co nie poznam takiej metody.
    Matuzalem
    Level 43  
    Pytać możesz - pomijam Regulamin - na odpowiedź jednak nie licz.