Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ACER ASPIRE 7736G BIAŁY EKRAN NA LCD

18 Maj 2011 14:57 2423 4
  • Poziom 9  
    Witam Wszystkich mam problem z Acer aspire 7736G mianowicie po włączeniu Laptop startuje normalnie wczytuje system, lecz mam biały obraz na matrycy gdy podłącze lapka pod HDMI obraz jest. Laptop ten był po spaleniu nie znam historii. Wymieniona została w nim płyta główna przezemnie, oraz taśma łącząca lcd w celu sprawdzenia czy to taśma nie jest winna, matryca została ta sama i tu twki problem czy elektronika matrycy mogła ulec uszkodzeniu czy to coś z kartą graficzna? niestety nie mam mozliwosci sprawdzenia innej matrycy. Dziękuje z góry za sugestie
  • Poziom 16  
    wygląda to na uszkodzenie grafiki na płycie - jeśli masz ją nową staraj się o wymianę jeśli nie ktoś sprzedał Tobie bubla. Niech nie zwiedzie cie to że masz obraz na HDMI na VGA ze też pewnie jest ale to są zupełnie inne wyjścia z układu grafiki. Poszukaj na forum / google - " biały ekran" +Acer wiele powinno rozjaśnić
  • Poziom 9  
    No nic matrycy zamawiać się nie opłaca chyba skorzystam tylko z serwisu moze gdzies zaniose zeby zobaczyli najlepiej na innej matrycy czy wystartuje, lepiej stracic te 50zł niz 350zł na nowa matryce...
  • Poziom 9  
    Po sprawdzeniu na innej matrycy wina lezy po stronie gpu reballing, wymiana, lub na złom... Pozdrawiam