Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam schematu elektryki silnika Audi A6 2.7 TDI CR BPP

18 May 2011 18:36 4928 7
  • Level 19  
    Witam, poszukuje schematu instalacji silnika do Audi A6 2008r 2.7 CR, kod silnika BPP. W AD nie znalazlem :) Mam mała sieke w kablach po naprawie blacharskiej...

Z góry serdecznie dziękuje za pomoc!
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 21  
    Najlepiej poszukaj dostępu do programu ELSA z bazą Audi. Aby tam schematy wyświetlić trzeba pracować z ustawionym językiem ENG lub GER. Nie ma schematów po polsku. Trudno, aby ktoś ci zgrał wszystkie schematy bo jest ich bardzo dużo zależnie od wersji i wyposażenia. Trzeba po kolei naprawiać poszczególne niesprawności szukając po schematach. Ja nie spotkałem się z rozpiską jak i gdzie leżą poszczególne wiązki. Nie podejrzewam aby mechanik pomylił tylko wtyczki bo są w kolorach i kształtach.
  • Level 19  
    Kolego nie potrzebuje az tak dokladnych informacji, nie jestem leniwy do tego stopnia :D Ale dziękuję za cenna uwagę, w ostateczności bede szukal ELSY. Narazie byłbym niezmiernie wdzięczny za schemat podobny do zamieszczonych np. w AutoData, tylko instalacja silnika do EDC, zasilania, masa. Może ktoś mógłby mi udostępnić taki schemat z ELSY :)

Dzieki z góry!
  • Level 19  
    IDEALNIE KOLEGO!!! Jeszcze jeśli mógłbym prosić o opis skrzynek bezpieczników w tym aucie bo troche ciężko odnieść mi oznaczenia z tych schematów do rzeczywistości i zamykam temat!
  • Level 19  
    Dzięki załączonym schematom rozwiązałem problem. Jeszcze raz dzięki wielkie kolego eljarkos !!!