Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Joypad - Logitech Wingman Action

Pedrosik 10 Lis 2004 15:19 1065 3
  • #1 10 Lis 2004 15:19
    Pedrosik
    Poziom 10  

Trochę niepoważne, ale pytam: potrzebna mi jest "gumka" (a dokładnie całoć zespolona z sześciu gumek) pod przyciki do tego pada. Czy da się gdzieś to kupić? Zakładam, że nie mam dostępu do innego "nowego" i zepsutego pada. Ktoś to może rozprowadza (takie części zamienne do padów Logitecha)? Oczywiście gwarancja przeszła już w niepamięć. Jeśli jest gwarancja - sklep odsyła do dytrybutora. Ale co się z tym dzieje jeśli (tak jak u mnie) kończy się 12 m-cy użytkowania? Lipa tak z blokująćym się guziolem grać np. w Fifkę... :( HILFE!!!

0 3
  • #2 10 Lis 2004 16:46
    TONI_2003
    Moderator

Witam ! ... nie wiem co prawda jak wygląda cytuję " (a dokładnie całość zespolona z sześciu gumek) pod przyciski do tego pada " lecz są zestawy do naprawy pilotów , a w nich są gumki plus klej do ich przyklejenia na miejsce zużytych może to by Ci się nadało , a sądzę że tak są to gumki przewodzące ? Pozdrawiam

0
  • #3 10 Lis 2004 17:27
    Pedrosik
    Poziom 10  

Thx, poszukam, zobacze i może się uda. A zespolone gumki to taki jeden spory kawałek gumki (kształtem przypomina "obłoczek" :P ) a w nim rozmiszczone jest właśnie sześć przewodzących gumek. Dlatego to taki kłopot, bo to jest w całości. Pojedyncze - nie ma kłopotu. Ale tu jest całość i stąd kłopot.

0
  • #4 10 Lis 2004 19:23
    TONI_2003
    Moderator

... bywają na giełdach też gumki o dużo większych rozmiarach na pewno się da to zrobić . Poszukaj życzę powodzenia i pozdrawiam

0