Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Monte S5620 nowy wyświetlacz gaśnie po sekundzie

20 Maj 2011 10:21 3626 9
  • Poziom 13  
    Witam, mam taki problem ze przyniesiono mi w.w. telefon po lekkim zalaniu, wyczyściłem go telefon się włączał, ale chciałem jeszcze usunąć wodę spod wyświetlacza i nieumiejętnie go wyjąłem i mi pękł, zamówiłem więc nowy wyświetlacz. Nowy wyświetlacz pokazuje napis samsung po czym gaśnie a telefon dalej się uruchamia bo słychać dzwięki i jak się dotyka ekran to też słychać że reaguje. Myślałem ze otrzymałem uszkodzony odesłałem go i kupiłem gdzie indziej i problem jest ten sam, włącza się na sekundę i gaśnie. Na orginalnym wyświetlaczu który mi pękł problem ten nie występuje, włącza się i działa prawidłowo.

Pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Z opisu wygląda że masz nieoryginalne lcd, kup oryginał.
  • Poziom 1  
    Mam identyczny problem.

Na starym (pękniętym) wyświetlaczu wszystko chodzi. Wkładam nowy wyświetlacz, to zapala się jedynie na sekundę, po czym gaśnie. Telefon dalej działa, można go przeglądać z komputera.
    Identyczny objaw występuje przy probie wejścia w Download Mode.

Pozdrawiam
  • Poziom 29  
    Zacznijcie kupować oryginalne wyświetlacze to przestana się robic jaja z telefonami
  • Poziom 22  
    Wymien dławik w przetwornicy lcd w tym s5620 i bedzie śmigać podróbka.Pasuje od Z400.Siedzą kolo układu pmb6650 3szt
  • Poziom 9  
    Witam.a z jakiego jeszcze moze podejsc ten dławik?po wymianie bedzie ok?testowałeś już to?
  • Poziom 12  
    Witam,
    mam identyczny przypadek.
    Niestety po wymianie dlawika (z E250) nadal to samo.
  • Poziom 1  
    Odkopię temat bo znajomy ma taki telefon po upadku, zbyty dotyk i lcd. Kupiłem drugi uszkodzony telefon w celu przełożenia, ale na przełożonym wyświetlaczu nie startuje. Kupiłem więc nowy i niestety gaśnie po sekundzie. Płyta główna (2 sztuki) sprawne bo e zbitym LCD się uruchamia, widać górną część obrazu i normalnie reaguje, a na nowym nic.

Nie wiem jaka jest rola dławika LCD i wydaje mi się że jego wymiana nic nie pomoże bo na oryginalnym wyświetlaczu jest OK, ale może on jest jakiś słaby, wadliwy czy coś i trzeba go wymienić na jakikolwiek inny?