Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Projektor Acer PD115 problem z uruchomieniem

Daiske 20 May 2011 19:08 2094 0
    Daiske
    Level 15  
    Witam
    Posiadam Projektor Acer PD 115 problem jest taki, że na początku po podłączeniu przewodu zasilania migała niebieska dioda na przycisku power po włączeniu projektor odpalał pokazując stronę startową z logo Acer i na tym koniec jednocześnie brak reakcji na jakikolwiek przycisk, więc postanowiłem dolutować elementy na płycie głównej (hot-air) a efektem tego było brak migania niebieskiej diody za to świeciła się ciągle przez jakieś ok chyba 60s i gasła. Po włączeniu projektora sytuacja się powtarzała, czyli logo Acer i brak jakichkolwiek reakcji na klawiaturę dla pewności dolutowałem jeszcze układ PDP1000, lecz nie zauważyłem ze zrobiłem zwarcie na 2 nóżkach, co spowodowało brak wyświetlanego logo i po upływie 10sek wyłączenie się lampy. Teraz mam pytanie czy wie ktoś, o co chodzi? Po zwarciu 2 nóżek pewnie spaliłem układ, ale co dalej? Dla czego przyciski nie reagują?

Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

### dla Admina – jeśli temat umieściłem w niewłaściwym miejscu to proszę o przeniesienie. ###
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • HeluKabel Akademia WiedzyHeluKabel Akademia Wiedzy