Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kod dreambox 800 HD w pilocie SilverCrest SFB 10.1 A1

Albin 20 Maj 2011 20:00 5110 7
  • #1 20 Maj 2011 20:00
    Albin
    Poziom 11  

Zakupiłem dzis taki pilocik.Fajnie bo wpisałem do niego 4 urządzenia.Niestety nie mogę dopisać swojego tunerka Dreambox 800HD.
    Czy może ktoś zna kodzik ?
    Wyszukiwanie nie pomaga , Nauka też poszła w las :(
    Jeżeli ktoś może pomóc to bardzo proszę i Dziękuje

0 7
  • #3 20 Maj 2011 20:50
    Albin
    Poziom 11  

axelakis napisał:
    1067 0067 0586

Dziekuję bardzo,lecz ten pilot chyba nie obsluguje kodów 0XXX :( a pierwszy nie klapajet.

0
  • #4 20 Maj 2011 21:18
    AxelNext
    Poziom 38  

To są kody Dreambox'a dla pilotów SilverCrest. Jeśli nie działają to trudno.
    Kiedyś kupiłem w Lidlu pilota SilverCrest URC 1001 i nawet po nauczeniu przycisków z pilota Drima DM 800HD pilot nie działa tak jak powinien także dałem sobie spokój.
    Jeśli chcesz dobrego uniwersalnego pilota do obsługi Drimbox'a to celuj w piloty Logitech'a.

0
  • #5 21 Maj 2011 08:39
    Albin
    Poziom 11  

axelakis napisał:
    To są kody Dreambox'a dla pilotów SilverCrest. Jeśli nie działają to trudno.
    Kiedyś kupiłem w Lidlu pilota SilverCrest URC 1001 i nawet po nauczeniu przycisków z pilota Drima DM 800HD pilot nie działa tak jak powinien także dałem sobie spokój.
    Jeśli chcesz dobrego uniwersalnego pilota do obsługi Drimbox'a to celuj w piloty Logitech'a.

No właśnie Funkcja Learn nie bardzo daje rade z tym pilotem,pomimo ze na wyswietlaczu pokazuje sukces.Nie ma tragedii , koszt tego pilota to jedyne 30zł.
    Ale pozbylem sie 4 pilotów i mam to teraz w jednym a do Dm-a bedzie używany oryginał.
    Ten pilot chyba wogol do drimków sie nie nadaje bo mam jeszcze 500tke i też porażka.
    Dziekuję za informacje i Pozdrawiam.

0
  • #6 29 Maj 2011 10:34
    Tomi 62
    Poziom 8  

Witam.

Pozwalam się podłączyć do tematu.

Kupiłem też tego pilota i zastanawiam się czy taka jest prawidłowość, czy kupiłem felerny egzemplarz. Maksymalny zasięg pracy to 2, 5 metra, powyżej tej odległości traci zasięg.

Proszę forumowiczów o wskazówki.

Pozdrawiam
    Tomek

0
  • #7 29 Maj 2011 11:12
    pawlospg
    Poziom 9  

a może ktos ma kod do cyfrowego polsatu mini dekodera,bo ten co podany w instrukcji nie działa

0
  • #8 12 Cze 2011 12:14
    Albin
    Poziom 11  

Pilot nie ma mozliwosci wpisywania kodów zaczynających sie na 00XX , wiec nie ma opcji zeby współpracowal z DM.
    Temat uwazam za wyczerpany i dziekuje za pomoc.

0