Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia x2-00 brak radia na słuchawkach.

21 Maj 2011 11:10 2925 6
  • Poziom 12  
    Witam, może dla niektórych ten problem jest banalny ale dla mnie nie. Otóż chcę posłuchać radia na słuchawkach(oryginalnych z telefonu) lecz w ustawieniach radia nie można ustawić odtwarzania przez słuchawki. Podłączając normalne słuchawki od komputera wszystko działa. Czy ten telefon tak poprostu ma? Czy można jakoś zaradzić na to? Dodam, że ten telefon ma wbudowaną antenę.
    pozdrawiam :)
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Ten fon działa normalnie przez słuchawki.
    A dociskasz słuchawki w gnieździe do samego końca aż usłyszysz takie pstryknięcie?
    Jak nie będą mocno dociśnięte to nie będą działały.
  • Poziom 12  
    Zapomniałem dodać, że z odtwarzaczem(tym w telefonie) działają bez zarzutu, a na ekranie pokazuje się ikonka tak jakby klawiatura.
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Ciężko coś powiedzieć jak się tego nie widzi.
    Proponuję przywróć fabryczne ustawienia i dobrze by było sprawdzić na innych słuchawkach.
    A jak są słuchawki w gnieździe to radio stroi fale normalnie?
  • Poziom 12  
    Normalnie wszystko działa tylko przez głośnik. A jak podłącze duże słuchawki nauszne lub zwykły kabel (do wzmacniacza) to radio się przełącza na słuchawki/wzmacniacz. Ale jak podłącze słuchawki od telefonu robi się tak jak pisłem wyżej, tak samo z słuchawkami z noki 2700 classic. A tak pozatym skąd wziąć kod do przywracania ustawień?
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    Standardowy kod to 12345
  • Poziom 12  
    Dzięki za pomoc reset pomógł :)